opp.png

Damian Wojdyła i Zbyszek Jarema nominowani na najlepszego sportowca i trenera Podkarpacia!

Nasi wspaniali tenisiści stołowi reprezentujący klub TG „Sokół” Dynów zostali nominowani w wielkim Plebiscycie Sportowym Nowin Rzeszowskich na najlepszego i najpopularniejszego sportowca (Damian Wojdyła) i trenera (Zbigniew Jarema) powiatu rzeszowskiego i Podkarpacia. Obydwaj na tą nominację zasłużyli jak nikt inny z powiatu rzeszowskiego.

Damian Wojdyła jest w tym sezonie bezkonkurencyjny w rozgrywkach IV ligi rzeszowskiej w tenisa stołowego. Wystarczy tutaj wspomnieć, że dotąd (na dzień 5 grudnia b.r.) wygrał wszystkie swoje 22 pojedynki indywidualne, ze stosunkiem setów 66:2! Widząc jaką klasę prezentuje trudno sobie to nawet wyobrazić żeby mógł do końca bieżącego sezonu przegrać jakikolwiek swój pojedynek, gdyż jest on obecnie jednym z najlepszych tenisistów stołowych na Podkarpaciu. Damian obecnie reprezentuje czołowy klub IV ligi rzeszowskiej TG „Sokół” Dynów, a w swojej karierze reprezentował renomowane w Polsce i regionie takie kluby jak: „Morliny” Ostróda (Superliga – najwyższy poziom rozgrywkowy w Polsce), , czy też kluby z I i II ligi („Brzostowianka” Brzostek, KKTS Krosno, Strzelec Frysztak, Pegaz Łańcut, Villa Verde Olesno)!

Aby zostać najlepszym i najpopularniejszym sportowcem powiatu rzeszowskiego i Podkarpacia Damian potrzebuje Twoich głosów. Wysyłaj sms na nr 72355 o treści SME.200 (2.46 zł) lub głosuj na www.nowiny24.pl/sportowiec.

3

 na zdjęciu Damian Wojdyła

 

              Zbigniew Jarema co prawdziwy „cudotwórca” jako trener w tenisie stołowym. W ciągu kilku miesięcy zespół TG „Sokół” Dynów z drużyny broniącej się przed spadkiem z IV ligi rzeszowskiej doprowadził w tym sezonie do poziomu jednego z głównych faworytów do awansu do III ligi. Zbyszek reprezentuje ponadto obecnie TG „Sokół” Dynów w rozgrywkach ligowych jako zawodnik zajmując aktualnie III miejsce w rankingu indywidualnym w rozgrywkach IV ligi. Zbigniew Jarema ma również bogate CV w swojej karierze tenisisty stołowego, gdyż reprezentował dotychczas takie kluby I i II ligowe jak: MKS MDK „DOMEX” Przemyśl, „Kolping” Jarosław, „Nurt” Przemyśl, czy też UMKS Dubiecko.

Aby zostać najlepszym i najpopularniejszym trenerem powiatu rzeszowskiego i Podkarpacia Zbyszek potrzebuje Twoich głosów. Wysyłaj sms na nr 72355 o treści STR.215 (2.46 zł) lub głosuj na www.nowiny24.pl/sportowiec.

2

na zdjęciu Zbigniew Jarema

 

Adam ŚwiderTG „Sokół” Dynów