opp.png

Zwycięska passa trwa!

W swym kolejnym ligowym spotkaniu wyjazdowym rozegranym 8 listopada b.r. w Sośnicy drużyna TG Sokół Dynów wysoko pokonała tamtejszy LKS Strażak Sośnica w stosunku 13:5! To zwycięstwo jest tym bardziej cenne, ponieważ w meczu tym z powodu kontuzji nie mogli wystąpić nasi dwaj podstawowi zawodnicy -  Adam Sawczak i Karol Barański. Na wysokości zadania stanęli jednak z konieczności zastępujący ich rutyniarze w osobach Henryka Sawczaka i Adama Świdra. Ten kolejny sukces pozwolił naszej drużynie z kompletem zwycięstw awansować na drugie miejsce w tabeli V – ligowych rozgrywek.

Dla drużyny TG Sokół Dynów w spotkaniu z LKS Strażak Sośnica punkty zdobyli:

Dariusz Karnas - 4.5 p.

Michał Świder – 3.5 p.

Adam Świder  – 3.5p.

Henryk Sawczak – 1.5p.

Szczegóły meczu: LKS Strażak Sośnica 5:13 TG Sokół Dynów