opp.png

Porażka mocno osłabionego TG Sokół Dynów

 

Po czterech kolejnych wysokich zwycięstwach TG Sokół Dynów pomimo ambitnej postawy poniósł w dniu 13 marca b.r. nieoczekiwaną porażkę w meczu wyjazdowym z STS Jordan Wola Mała w stosunku 7:11. Niestety w tym spotkaniu z różnych względów nie zagrali trzej czołowi zawodnicy naszego zespołu; Adam Sawczak i Adam Świder (sprawy osobiste), i Karol Barański (z niewiadomych przyczyn nie wstawił się na zbiórce przed wyjazdem na mecz). Należy przypuszczać, że gdyby nasza drużyna mogła wystąpić w swym optymalnym zestawieniu to  nie miałaby większych problemów z pokonaniem swojego przeciwnika, o czym świadczyć może fakt, że przed miesiącem występując w pełnym składzie TG Sokół Dynów rozgromił drużynę z Woli Małej w stosunku 14:4.

 

W tym przegranym spotkaniu punkty dla naszego zespołu zdobyli:

3 pkt - Dariusz Karnas (3 zwyc i 1 por. indywidualnie i por. w grze deblowej)

2 pkt -Bronisław Wojnarowicz (2 zwyc i 2 por. indywidualnie i por. w grze deblowej)

1.5 pkt - Michał Świder (1 zwyc i 3 por. indywidualnie i zwyc. w grze deblowej)

0.5 pkt - Henryk Sawczak – (0 zwyc i 4 por. indywidualnie i zwyc. w grze deblowej)

 


Szczegóły meczu: STS Jordan Wola Mała 11:7 TG Sokół Dynów