opp.png

Wysokie zwycięstwo TG „Sokół” Dynów na zakończenie sezonu. Jak rozpoczęli tak i zakończyli!

 

Wysokim zwycięstwem w meczu wyjazdowym w Rogóżnie z miejscową LKS Szarotką w stosunku 15:3 nasi tenisiści stołowi rozpoczęli sezon rozgrywkowy 2015/2016  w V lidze rzeszowskiej, natomiast zwycięstwem w identycznych rozmiarach nad LKS Jar II Kielnarowa ten ligowy sezon zakończyli. Ostatecznie nasz zespół odnosząc 10 zwycięstw i zdobywając 20 punktów zakończył sezon na bardzo wysokim trzecim miejscu ligowej tabeli, a to potwierdziło jego wysokie aspiracje. Żałować przy tym należy, iż w tych czterech przegranych, kluczowych dla ostatecznej klasyfikacji meczach drużyna nie mogła wystąpić w swoim optymalnym zestawieniu, co zadecydowało o tym, iż w tym sezonie awans do wyższej klasy rozgrywkowej przeleciał naszym zawodnikom koło nosa. Jednakże trzon naszego zespołu stanowią młodzi utalentowani zawodnicy czyniący z każdym treningiem i meczem niesamowite postępy, co każe spoglądać z nadzieją na ich sukcesy w kolejnych sezonach.

W tym ostatnim meczu ligowym sezonu 2015/2016, wygranym w stosunku 15:3 w dniu 20 maja b.r. we własnej sali  z LKS Jar II Kielnarowa  punkty dla TG Sokół Dynów zdobyli:

Dariusz Karnas – 4.5 pkt

Karol Barański – 3,5 pkt

Adam Sawczak – 3,5 pkt

Michał Świder – 3,5 pkt

 

Szczegóły meczu: TG Sokół Dynów 15:3 LKS Jar II Kielnarowa