opp.png

Wspaniały sukces i historyczny awans TG „Sokół” Dynów do IV ligi!

W rewanżowym meczu barażowym o awans do IV ligi TG „Sokół” Dynów wysoko pokonał we własnej sali drugi zespół UKS z Niedźwiady Dolnej w stosunku 13:5 z nawiązką rewanżując się tym samym za nikłą porażkę 8:10 w meczu wyjazdowym! Wszyscy nasi chłopcy wznieśli się na wyżyny swoich umiejętności i nie pozostawili złudzeń komu należy się ten awans.

Znaczący wkład w ten ostateczny sukces, oraz postępy w umiejętnościach naszych chłopców (szczególnie zauważalne u Michała Świdra) wniósł zaprzyjaźniony z naszym zespołem doświadczony tenisista stołowy Wojtek Kruczek, który w tych dwóch ostatnich meczach barażowych pełnił w nim rolę konsultanta.

W tym decydującym o awansie do IV ligi meczu barażowym punkty dla TG „Sokół”  Dynów zdobyli:

Dariusz Karnas3.5 p. (3 zwycięstwa w grach indywidualnych i zwyc. w grze deblowej)

Adam Sawczak  – 3.5 p. (3 zwycięstwa w grach indywidualnych i zwyc. w grze deblowej)

Michał Świder 3.5 p. (3 zwycięstwa w grach indywidualnych i zwyc. w grze deblowej)

Karol Barański 2.5 p. (2 zwycięstwa w grach indywidualnych i zwyc. w grze deblowej)

Prócz tej podstawowej czwórki zawodników w minionym sezonie 2016/17 TG Sokół Dynów na V-ligowym froncie reprezentowali także: Bronisław Wojnarowicz (zwłaszcza w grach deblowych) i grający pierwszy trener Henryk Sawczak. W kadrze drużyny byli również: doświadczony Adam Świder (II trener i kierownik drużyny), oraz młode nadzieje dynowskiego tenisa stołowego w osobach: Dominika Karasia (r. 2004), i Wiktora Paździornego (r. 2006). Ponadto z zespołem trenował także Dawid Piela (r. 2004).

Największy punktowy wkład w ostateczny sukces i awans naszej drużyny do IV ligi wniósł Adam Sawczak, który odniósł w rundzie zasadniczej 40 zwycięstw zajmując przy tym II miejsce w indywidualnym rankingu ligowym. 35 zwycięstw odniósł Dariusz Karnas (IV miejsce w rankingu), 30 zwycięstw Michał Świder (V miejsce), 27 zwycięstw Karol Barański (VIII miejsce), 1 zwycięstwo odniósł Henryk Sawczak. Ponadto doświadczony Bronisław Wojnarowicz był mocnym punktem zespołu w grach deblowych.

W decydujących dwóch meczach barażowych punkty dla TG Sokół Dynów zdobyli ogółem:

Dariusz Karnas6.0 p.(5 zwycięstw w grach indywidualnych i 2 zwyc. w grach deblowych)

Karol Barański 5.5 p. (5 zwycięstw w grach indywidualnych i 1 zwyc. w grze deblowej)

Adam Sawczak  – 5.5 p. (5 zwycięstw w grach indywidualnych i 1 zwyc. w grze deblowej)

Michał Świder4.0p.(3 zwycięstwa w grach indywidualnych i 2 zwyc. w grach deblowych)

Naszym fantastycznym tenisistom stołowym pozostaje teraz tylko życzyć sukcesów w rywalizacji na IV ligowych stołach w przyszłym sezonie i do boju TG „Sokół” Dynów.

Minimalna porażka TG „Sokół” Dynów w pierwszym meczu barażowym o awans do IV ligi

W swym pierwszym meczu barażowym o awans do IV ligi, który odbył się 14 maja br.,  TG „Sokół”  Dynów poniósł minimalną porażkę w meczu wyjazdowym z poddębicką UKS II Niedźwiada Dolna w stosunku 8:10. Ta nikła porażka daje jednak naszym chłopcom duże szanse awansu, gdyż przed nimi mecz rewanżowy we własnej sali,  który odbędzie się w dniu 4 czerwca o godz. 11.00. Wystarczy wygrać minimalnie wyżej niż nasz przeciwnik w pierwszym meczu i historyczny awans będzie nasz! O ten ostateczny sukces będzie jednak bardzo trudno tym bardziej, że pierwsza drużyna z Niedźwiady Dolnej spadła właśnie teraz do V ligi i z tego powodu nasi goście rzucą wszystkie siły na ten rewanżowy mecz z TG Sokół Dynów, aby IV ligę za wszelką cenę dla Niedźwiady Dolnej utrzymać. Nasi chłopcy przystąpią jednak do tego pojedynku wybitnie zmobilizowani, gdyż podobna ogromna szansa awansu może się dla nich długo nie powtórzyć. A więc w najbliższą niedzielę 4 czerwca godz. 11.00 zapraszamy wszystkich sympatyków naszej drużyny i tenisa stołowego do sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Dynowie przy ul. Szkolnej. Wspomóżmy naszych ambitnych chłopców – wstęp wolny!

W tym pierwszym meczu barażowym o wejście do IV ligi minimalnie przegranym w Niedźwiadzie Dolnej przez TG Sokół Dynów 8:10 na najwyższe słowa uznania zasłużył Karol Barański, który był najlepszym naszym zawodnikiem w tym meczu wygrywając w nim 3 pojedynki.

W tym ostatnim spotkaniu punkty dla drużyny TG Sokół Dynów zdobyli:

Karol Barański3.0 p. (3 zwycięstwa w grach singlowych)

Dariusz Karnas  - 2.5 p. (2 zwycięstwa w grach singlowych i zwycięstwo w grze deblowej)

Adam Sawczak 2.0 p. (2 zwycięstwa w grach singlowych)

Michał Świder0.5 p. (zwycięstwo w grze deblowej)

Wicelider rozgromiony w Dynowie! - Mistrzostwo V ligi rzeszowskiej dla naszych tenisistów stołowych!

 

Na zakończenie rozgrywek V ligi rzeszowskiej grupy „A” zajmujący od samego początku pozycję lidera zespół TG Sokół Dynów w swym ostatnim pojedynku ligowym rozgromił w swojej sali w dniu 14 maja b. r. wicelidera – LKS „Szarotkę” Rogóżno w stosunku 13:5! Zwycięstwo to przypieczętowało mistrzostwo V ligi dla naszych tenisistów stołowych! Tym razem najlepszym naszym zawodnikiem był Adam Sawczak, który odniósł w nim komplet czterech zwycięstw w grach indywidualnych i zwycięstwo w grze deblowej. Mistrzostwo V ligi gr. A zapewniło drużynie TG Sokół Dynów udział w dwumeczu barażowym o awans do IV ligi z UKS II z Niedźwiady Dolnej, który zajął drugie miejsce w V lidze rzeszowskiej grupy „B”. Historyczny awans TG Sokół Dynów do IV ligi już tylko „o jeden (ale podwójny) krok”!

W meczu z LKS „Szarotka” Rogóżno punkty dla drużyny TG Sokół Dynów zdobyli:

Adam Sawczak4.5 p. (komplet zwycięstw w grach singlowych i zwycięstwo w grze deblowej)

Dariusz Karnas3.0 p. (3 zwycięstwa w grach singlowych i zwycięstwo w grze deblowej)

Michał Świder  – 3.5 p. (3 zwycięstwa w grach singlowych i zwycięstwo w grze deblowej)

Henryk Sawczak1.5 p. (1 zwycięstwo w grze singlowej i zwycięstwo w grze deblowej)

Bronisław Wojnarowicz0.5 p. (zwycięstwo w grze deblowej)

Szczegóły meczu: TG Sokół Dynów 13:5 LKS Szarotka Rogóżno

Pierwsza porażka TG Sokół Dynów w przedostatnim meczu fazy zasadniczej sezonu 2016/2017

 

W swym przedostatnim meczu fazy zasadniczej sezonu 2016/2017 TG „Sokół” Dynów mając „nieco słabszy dzień” w dniu 30 kwietnia b.r. doznał swej pierwszej porażki w sezonie ulegając w Pruchniku miejscowemu KTS „Strażak” Pruchnik w stosunku 7:11. Nasz ostatni przeciwnik przystąpił do tego pojedynku z liderem wyjątkowo zmobilizowany, ponieważ otworzyły się dla niego szanse na II miejsce w tabeli po sezonie zasadniczym, a to daje udział w meczu barażowym o awans do IV ligi. Porażka naszej drużyny nie pozbawia jednak dynowskiej drużyny szans na awans, gdyż co najmniej II miejsce w tabeli i udział w meczach barażowych zapewniliśmy sobie już wcześniej.

W najbliższą niedzielę (tj. 7 maja b.r. – godz. 11.00) TG „Sokół” Dynów rozegra we własnej sali swój ostatni ligowy mecz fazy zasadniczej z LKS „Szarotka” Rogóżno, który zadecyduje o ewentualnym I miejscu naszej drużyny na koniec sezonu zasadniczego w swej grupie „A”, co w ten sposób umożliwi nam grę w dwumeczu barażowym z drużyną, która zajmie II miejsce po sezonie zasadniczym w grupie „B” V ligi rzeszowskiej. Miejmy nadzieję, że będąc o krok od ostatecznego zwycięstwa w rozgrywkach nasi zawodnicy postawią „kropkę nad i” i pokonają swego przeciwnika z Rogóżna. Serdecznie zapraszamy naszych kibiców na ten mecz – wstęp wolny.

W tym ostatnim przegranym spotkaniu z drużyną KTS Strażak Pruchnik na szczególne wyróżnienie zasłużył w naszej drużynie Adam Sawczak odnosząc w nim 3 zwycięstwa, w tym po wspaniałym pojedynku z najlepszym zawodnikiem drużyny z Pruchnika Gracjanem Dziukiewiczem.

Dla dynowskiej drużyny punkty w tym ostatnim meczu zdobyli:

Adam Sawczak  – 3.0 p. (3 zwycięstwa w grach indywidualnych)

Karol Barański 2.0 p. (2 zwyc.)

Dariusz Karnas1.0 p. (1 zwyc.)

Michał Świder 1.0 p. (1 zwyc.)

Ponadto w meczu wystąpił także Bronisław Wojnarowicz.


Szczegóły meczu: KTS Strażak Pruchnik 11:7 TG Sokół Dynów

Remis po Wielkim Meczu!

 

Po kolejnych dziewięciu ligowych zwycięstwach TG Sokół Dynów stracił w swym dziesiątym meczu pierwszy punkt remisując w swojej sali w dniu 25 marca b. r. z LZS II Kąkolówka w stosunku 9:9. Dramaturgia tego meczu była ogromna, a o jego losach (zwycięstwo naszej drużyny lub remis) zadecydowały ostatnie 2 piłki – niestety przegrane przez fantastycznie spisującego się zresztą w tym pojedynku i w całym meczu naszego młodego zawodnika Michała Świdra. Cały ten mecz to był od początku do końca prawdziwy horror (jak kto woli thriller), a jego scenariusza nie powstydził by się nawet wielki Alfred Hitchcock! Obecni na sali kibice naszej drużyny co chwilę ocierali pot z czoła spowodowany ogromnymi emocjami.Pojedynek z niepokonanym dotąd TG Sokół Dynów zmobilizował drużynę z Kąkolówki na tyle, iż goście potraktowali go wyjątkowo prestiżowo, montując tym razem na niego wyjątkowo mocny skład, oparty nawet częściowo na zawodnikach z pierwszej drużyny Kąkolówki grającej o dwie klasy rozgrywkowe wyżej (III liga),  ale i tak nie dali rady naszym chłopcom! Po tym remisowym spotkaniu TG Sokół Dynów umocnił się na pozycji lidera rozgrywek V ligi i wszystko wskazuje na to, że utrzyma ją do końca rozgrywek (pozostało tylko 2 mecze). A potem pozostaną już tylko (a może i „aż”) bardzo trudne 2 mecze barażowe o wejście do IV ligi. Trzymajcie kciuki!

W meczu z LZS II Kąkolówka punkty dla drużyny TG Sokół Dynów zdobyli:

Karol Barański2.5 p. (2 zwycięstwa w grach singlowych i zwycięstwo w grze deblowej)

Michał Świder2.5 p. (2 zwycięstwa w grach singlowych i zwycięstwo w grze deblowej)

Dariusz Karnas2.0 p. (2 zwycięstwa w grze singlowej)

Adam Sawczak1.5 p. (1 zwycięstwo w grze singlowej i zwycięstwo w grze deblowej)

Bronisław Wojnarowicz0.5 p. (zwycięstwo w grze deblowej)

Szczegóły meczu: TG Sokół Dynów 9:9 LZS II Kąkolówka

Karol Barański poprowadził TG „Sokół” Dynów do kolejnego zwycięstwa!

 

W swoim kolejnym meczu ligowym rundy rewanżowej sezonu 2016/17 tenisiści stołowi TG Sokół Dynów w meczu wyjazdowym rozegranym „za miedzą” w Jaworniku Polskim pokonali w dniu 19 marca b.r. drużynę GLKS „Jawor” 1955 II Jawornik Polski w stosunku 12:6! Było to już kolejne dziewiąte zwycięstwo naszej drużyny w sezonie! W tym meczu prawdziwym motorem napędowym zespołu okazał się nasz młody utalentowany zawodnik Karol Barański, który po wspaniałych pojedynkach odniósł komplet zwycięstw. Tym razem nie miał swojego dnia as atutowy TG „Sokół” Dynów Darek Karnas, który odniósł tylko jedno zwycięstwo. Trzeba w tym miejscu przyznać, że poszczególne pojedynki w tym meczu, oraz sam jego przebieg był bardziej zacięty niż wskazuje na to jego ostateczny rezultat.

W meczu z GLKS „Jawor” 1955 II Jawornik Polski punkty dla drużyny TG Sokół Dynów zdobyli:

Karol Barański4.5 p. (komplet zwycięstw w grach singlowych i zwycięstwo w grze deblowej)

Adam Sawczak3.5 p. (3 zwycięstwa w grach singlowych i zwycięstwo w grze deblowej)

Michał Świder2.5 p. (2 zwycięstwa w grach singlowych i zwycięstwo w grze deblowej)

Dariusz Karnas1.0 p. (1 zwycięstwo w grze singlowej)

Bronisław Wojnarowicz0.5 p. (zwycięstwo w grze deblowej)

Szczegóły meczu: GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 6:12 TG Sokół Dynów

Nie ma mocnych na TG „Sokół” Dynów w tym sezonie!

 

W swoim drugim meczu ligowym rundy rewanżowej sezonu 2016/17 tenisiści stołowi TG Sokół Dynów w meczu rozegranym w swojej sali dniu 5 marca b.r. rozgromili drużynę LKS „Strażak” Sośnica w stosunku 17:1! W ten sposób nasz zespół jeszcze mocniej usadowił się na fotelu lidera w tabeli V - ligowych rozgrywek! W tym meczu nasi zawodnicy zaprezentowali wspaniałą formę i z wyjątkiem Karola Barańskiego (który przegrał tylko jeden ze swoich pojedynków) wszyscy pozostali odnieśli komplet zwycięstw. Na wyróżnienie zasłużył także weteran drużyny Bronisław Wojnarowicz, który po raz wtóry potwierdził, że jest wybitnym specjalistą gry deblowej, będąc motorem napędowym zwycięskiego duetu B. Wojnarowicz – M. Świder.

W meczu z LKS „Strażak”  Sośnica punkty dla drużyny TG Sokół Dynów zdobyli:

Adam Sawczak4.5 p. (komplet zwycięstw w grach singlowych i zwycięstwo w grze deblowej)

Michał Świder4.5 p. (komplet zwycięstw w grach singlowych i zwycięstwo w grze deblowej)

Dariusz Karnas4.0 p. (komplet zwycięstw w grach singlowych)

Karol Barański3.5 p. (3 zwycięstwa w grach singlowych i zwycięstwo w grze deblowej)

Bronisław Wojnarowicz0.5 p. (zwycięstwo w grze deblowej)

 

Szczegóły meczu: TG Sokół Dynów 17:1 LKS Strażak Sośnica

 

 

Udany początek rundy rewanżowej!

 

W swoim pierwszym meczu ligowym rundy rewanżowej sezonu 2016/17 tenisiści stołowi TG Sokół Dynów w meczu wyjazdowym dniu 26 lutego b.r. pokonali po twardym boju drużynę STS „Jordan” Wola Mała w stosunku 11:7, umacniając się na prowadzeniu w tabeli V - ligowych rozgrywek! To ostatnie zwycięstwo jest tym bardziej cenne, iż drużyna musiała sobie radzić w tym spotkaniu bez swego czołowego zawodnika Karola Barańskiego. Tym razem pierwsze skrzypce w naszym zespole odgrywał najmłodszy w zespole Michał Świder, który demonstrując fantastyczna formę odniósł komplet zwycięstw!

W meczu z STS „Jordan” Wola Mała punkty dla drużyny TG Sokół Dynów zdobyli:

Michał Świder4.0 p. (komplet zwycięstw w grach singlowych)

Adam Sawczak3.5 p. (3 zwycięstwa w grach singlowych i zwycięstwo w grze deblowej)

Dariusz Karnas3.0 p. (3 zwycięstwa w grach singlowych)

Henryk Sawczak0.5 p. (zwycięstwo w grze deblowej)

Szczegóły meczu: STS Jordan Wola Mała 7:11 TG Sokół Dynów

 

 

Prawdziwy „horror” zakończony zwycięstwem! TG Sokół Dynów liderem na koniec rundy!

 

Na zakończenie pierwszej rundy rozgrywek sezonu 2016/2017 TG „Sokół” Dynów po dramatycznym boju pokonał w swej sali w dniu 11 grudnia b.r. KTS Strażak Pruchnik w stosunku 10:8! Nasz ostatni przeciwnik przystąpił do tego pojedynku z liderem wyjątkowo zmobilizowany, o czym świadczyć może choćby fakt, iż działaczom udało się dodatkowo namówić do zagrania w tym meczu swego czołowego w ubiegłym sezonie zawodnika Gracjana Dziukiewicza, który był podporą tej drużyny na trzecioligowym froncie, na którym drużyna z Pruchnika rywalizowała jeszcze kilka miesięcy temu. Jednak wspomniany Gracjan Dziukiewicz nie sprostał naszemu Adamowi Sawczakowi przegrywając z nim wyraźnie 0:3, przez co nie udało mu się zdobyć kompletu punktów. Zresztą nasz znakomity Adaś Sawczak spisał się w tym meczu rewelacyjnie wygrywając w nim wszystkie swoje 4 pojedynki indywidualne i dokładając ponadto zwycięstwo w grze deblowej. Niezwykle ważne zwycięstwo odniósł w tym meczu także inny nasz zawodnik – Karol Barański, który po fascynującym pojedynku pokonał czołowego zawodnika w rankingu V-ligi Huberta Szkołę w stosunku 3:2, chociaż przegrywał już w nim 0:2!. Ten pojedynek był „języczkiem u-wagi” w całym meczu, ponieważ tak się on ułożył, iż to od tego właśnie pojedynku zależało, czy zremisujemy ten mecz czy też go wygramy. To kolejne szóste zwycięstwo pozwoliło zająć naszej drużynie pierwsze miejsce na koniec pierwszej rundy V  ligowych rozgrywek. A teraz to już tylko prosta droga do awansu do IV ligi!

W tym zwycięskim spotkaniu z drużyną KTS Strażak Pruchnik punkty dla drużyny TG Sokół Dynów zdobyli:

Adam Sawczak 4.5 p. (komplet zwycięstw w grach singlowych, oraz w grze deblowej)

Dariusz Karnas 3 p. (3 zwycięstwa w grach indywidualnych)

Karol Barański1.5 p. (1 zwycięstwo w grze indywidualnej, oraz zwyc. w grze deblowej)

Michał Świder 1 p. (1 zwycięstwa w grze indywidualnej)


Szczegóły meczu: TG Sokół Dynów 10:8 KTS Strażak Pruchnik

Kolejny przeciwnik TG „Sokół” Dynów na rozkładzie!

 

W swym kolejnym meczu ligowym sezonu 2016/2017 TG „Sokół” Dynów pokonał w meczu wyjazdowym w Sośnicy w dniu 4 grudnia b.r. – miejscowy LKS Strażak w stosunku 12:6. Nasz ostatni przeciwnik chcąc zapewne zniwelować przynajmniej częściowo wyraźną  różnicę w umiejętnościach na korzyść naszych chłopców – przygotował na ten mecz wyjątkowo chłodną halę, w której temperatura z pewnością nie przekraczała nawet 10 stopni C. W tak niskiej temperaturze zarówno organizm jak i sprzęt („okładziny”, piłeczki) nie mogły funkcjonować prawidłowo. Pomimo tych niedogodności uskrzydleni świeżo ufundowanymi nowymi strojami meczowymi nasi zawodnicy walczyli jak prawdziwe lwy i zakończyli ten mecz pewnym zwycięstwem, czym umocnili się na fotelu lidera rozgrywek ligowych.

Na najwyższe słowa uznania zasłużył po tym meczu nasz as atutowy Darek Karnas, który w swych czterech indywidualnych pojedynkach nie stracił nawet seta.

W tym kolejnym piątym już zwycięskim spotkaniu ligowym punkty dla drużyny TG Sokół Dynów zdobyli:

Dariusz Karnas  – 4.5 p. (komplet zwycięstw w grach singlowych, oraz  w grze deblowej)

Adam Sawczak 3 p. (3 zwycięstwa w grach indywidualnych)

Michał Świder2.5 p. (2 zwycięstwa w grach indywidualnych, oraz w grze deblowej)

Karol Barański 2 p. (2 zwycięstwa w grach indywidualnych)

Szczegóły meczu: LKS Strażak Sośnica 6:12 TG Sokół Dynów

Na TG „Sokół” Dynów nie ma mocnych w tym sezonie!

 

W swym czwartym meczu ligowym sezonu 2016/2017 TG „Sokół” Dynów rozgromił we własnej sali w dniu 26 listopada b.r. drużynę GLKS „Jawor” 1955 II z Jawornika Polskiego w stosunku 15:3, umacniając się tym samym na prowadzeniu w tabeli V - ligowych rozgrywek z kompletem zdecydowanych zwycięstw! Po raz kolejny okazało się, że nasza drużyna grając w swym najmocniejszym zestawieniu nie ma sobie równych w tej lidze. Tym razem na najwyższe noty w naszym zespole zasłużyli Karol Barański i Adam Sawczak, którzy zwyciężali we wszystkich swoich pojedynkach. Jednakże wyśmienicie spisywali się w tym meczu także pozostali nasi zawodnicy (Dariusz Karnas i Michał Świder).

W tym kolejnym zwycięskim spotkaniu punkty dla drużyny TG Sokół Dynów zdobyli:

Karol Barański4.5 p. (komplet zwycięstw w grach singlowych, oraz  w grze deblowej)

Adam Sawczak 4.5 p. (jak wyżej)

Dariusz Karnas  3 p. (3 zwycięstwa w grach singlowych)

Michał Świder3 p. (jak wyżej)

Szczegóły meczu: TG Sokół Dynów 15:3 GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski

TG „Sokół” Dynów w tym sezonie jak „Burza”!

 

W swym kolejnym meczu ligowym TG Sokół Dynów pokonał na wyjeździe w Błażowej w dniu 13 listopada b.r. drużynę LZS II Kąkolówka w stosunku 12:6, umacniając się tym samym na prowadzeniu w tabeli V   - ligowych rozgrywek! Warto zauważyć, że trzon drużyny u naszego ostatniego przeciwnika stanowią niezwykle utalentowane młode zawodniczki, o których w przyszłości na pewno będzie głośno w regionalnych, a może nawet i ogólnopolskich rozgrywkach. Aby wygrać ten mecz nasi zawodnicy musieli wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności. Filarem naszej drużyny okazał się po raz kolejny najbardziej doświadczony Darek Karnas. Z kolei nie miał niestety tym razem swojego dnia najmłodszy nasz zawodnik – Michał Świder.

W tym kolejnym zwycięskim spotkaniu punkty dla drużyny TG Sokół Dynów zdobyli:

Dariusz Karnas4.5 p. (komplet zwycięstw w grach singlowych, oraz 1 w grze deblowej)

Adam Sawczak3.5 p. (3  zwycięstwa w grach singlowych, oraz 1 w grze deblowej)

Karol Barański2.5 p. (2  zwycięstwa w grach singlowych, oraz 1 w grze deblowej)

Michał Świder1.5 p. (1  zwycięstwo w grze singlowej, oraz 1 w grze deblowej)

 

Szczegóły meczu: LZS II Kąkolówka 6:12 TG Sokół Dynów

STS „Jordan” z Woli Małej też rozgromiony!

W swoim drugim meczu ligowym sezonu 2016/17 tenisiści stołowi TG Sokół Dynów rozgromili w swojej hali dniu 22 października b.r. drużynę STS „Jordan” Wola Mała w stosunku 17:1, umacniając się na prowadzeniu w tabeli V - ligowych rozgrywek! Chociaż zawodnicy drużyny przyjezdnej dawali z siebie w każdym pojedynku wszystko, to jednak nie wystarczyło to na naszych niezwykle ambitnych i walczących „jak lwy” chłopaków. Trzeba przy tym przyznać, że tak udanej inauguracji sezonu w swej kilkuletniej historii nasza drużyna jeszcze nie miała, bowiem aktualny bilans poszczególnych pojedynków po tych pierwszych dwóch meczach wynosi 33:3 na korzyść naszych chłopców! Tak trzymać chłopaki – IV liga stoi otworem!

W meczu z STS „Jordan” Wola Mała punkty dla drużyny TG Sokół Dynów zdobyli:

Karol Barański4.5 p. (komplet zwycięstw w grach singlowych, oraz zwycięstwo w grze deblowej)

Dariusz Karnas4.5 p. (komplet zwycięstw jak wyżej)

Adam Sawczak4.5 p. (komplet zwycięstw jak wyżej)

Michał Świder3.5 p. (3 zwycięstwa w grach singlowych, oraz zwycięstwo w grze deblowej)

 

Szczegóły meczu: TG Sokół Dynów 17:1 STS Jordan Wola Mała

„Wejście Smoka” TG Sokół Dynów na inaugurację!

 

Na inaugurację sezonu 2016/2017 tenisiści stołowi TG Sokół Dynów rozgromili w dniu 9 października b.r. w meczu wyjazdowym drużynę LKS Szarotka Rogóżno w stosunku 16:2, obejmując tym samym prowadzenie w tabeli V - ligowych rozgrywek!W drużynie przeciwnej występuje wielu rutynowanych i zaprawionych w bojach ligowych zawodników, tym bardziej cenny więc sukces dla naszych utalentowanych chłopaków. Warto bowiem przypomnieć, iż trzon naszego zespołu stanowią w tym sezonie trzej juniorzy(Karol Barański (1999), Adam Sawczak (1999), Michał Świder (2000)wspierani przez doświadczonego Darka Karnasa. Nasi młodzi chłopcy wylewają na treningach wiele potu, by pogłębiać swoje umiejętności, a to przynosi jak dotąd zadziwiające efekty. Należy tylko życzyć naszym zawodnikom zdrowia i wytrwałości, a o rezultaty poszczególnych spotkań i wysokie miejsce w tabeli drużyny TG Sokół Dynów na koniec sezonu możemy być spokojni.

W tym zwycięskim inauguracyjnym spotkaniu punkty dla drużyny TG Sokół Dynów zdobyli:

Adam Sawczak– 4.5 p. (komplet zwycięstw w grach singlowych, oraz 1 w grze deblowej)

Michał Świder– 4.5 p.  (komplet zwycięstw jak wyżej)

Karol Barański– 3.5 p. (3  zwycięstwa w grach singlowych, oraz 1 w grze deblowej)

Dariusz Karnas– 3.5 p. (3  zwycięstwa w grach singlowych, oraz 1 w grze deblowej)


Szczegóły meczu: LKS Szarotka Rogóżno 2:16 TG Sokół Dynów

TG Sokół rozpoczyna nowy sezon!

Po nieco przydługiej przerwie wakacyjnej z entuzjazmem rozpoczęliśmy przygotowania do kolejnego sezonu. Trzeba przy tym przyznać, że po sukcesach w sezonie poprzednim, który  zakończyliśmy na 3 miejscu w V lidze rzeszowskiej nasze apetyty na awans do wyższej ligi w tym roku jeszcze bardziej wzrosły. Nasi młodzi chłopcy czynią stałe znaczące postępy, a i naszym rutynowanym zawodnikom ambicji na pewno nie zabraknie. Na treningach wylewamy litry potu, aby godnie reprezentować Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół” i nasze miasto w regionie, co chcielibyśmy uczynić końcowym zwycięstwem w  rozgrywkach, a to dałoby nam historyczny dla naszego klubu awans do IV ligi.

Dobrymi wynikami w tym sezonie chcemy się także odwdzięczyć władzom naszego dynowskiego „Sokoła”, jak też władzom naszego miasta za zdobycie i przeznaczenie znaczących środków finansowych na rozwój naszej sekcji.

Skład naszej drużyny na sezon 2016/2017 poszerzyliśmy z myślą o przyszłości o dwóch bardzo młodych, ale niezwykle utalentowanych zawodników. A są to: Dominik Karaś (rocznik 2004) i Wiktor Paździorny (2006!).

Skład drużyny TG Sokół Dynów na sezon 2016/2017 przedstawia się następująco:

Karol Barański – junior statystyki 2016/2017  

Dominik Karaś – junior statystyki 2016/2017

Wiktor Paździorny - junior statystyki 2016/2017

Adam Sawczak – junior statystyki 2016/2017

Michał Świder – junior statystyki 2016/2017

Dariusz Karnas - senior statystyki 2016/2017

Henryk Sawczak – senior (I trener - grający) statystyki 2016/2017

Adam Świder – senior (II trener - grający) statystyki 2016/2017

Bronisław Wojnarowicz - senior statystyki 2016/2017

 

Terminarz rozgrywek 2016/2017

  

 

10