opp.png

Wicelider rozgromiony w Dynowie! - Mistrzostwo V ligi rzeszowskiej dla naszych tenisistów stołowych!

 

Na zakończenie rozgrywek V ligi rzeszowskiej grupy „A” zajmujący od samego początku pozycję lidera zespół TG Sokół Dynów w swym ostatnim pojedynku ligowym rozgromił w swojej sali w dniu 14 maja b. r. wicelidera – LKS „Szarotkę” Rogóżno w stosunku 13:5! Zwycięstwo to przypieczętowało mistrzostwo V ligi dla naszych tenisistów stołowych! Tym razem najlepszym naszym zawodnikiem był Adam Sawczak, który odniósł w nim komplet czterech zwycięstw w grach indywidualnych i zwycięstwo w grze deblowej. Mistrzostwo V ligi gr. A zapewniło drużynie TG Sokół Dynów udział w dwumeczu barażowym o awans do IV ligi z UKS II z Niedźwiady Dolnej, który zajął drugie miejsce w V lidze rzeszowskiej grupy „B”. Historyczny awans TG Sokół Dynów do IV ligi już tylko „o jeden (ale podwójny) krok”!

W meczu z LKS „Szarotka” Rogóżno punkty dla drużyny TG Sokół Dynów zdobyli:

Adam Sawczak4.5 p. (komplet zwycięstw w grach singlowych i zwycięstwo w grze deblowej)

Dariusz Karnas3.0 p. (3 zwycięstwa w grach singlowych i zwycięstwo w grze deblowej)

Michał Świder  – 3.5 p. (3 zwycięstwa w grach singlowych i zwycięstwo w grze deblowej)

Henryk Sawczak1.5 p. (1 zwycięstwo w grze singlowej i zwycięstwo w grze deblowej)

Bronisław Wojnarowicz0.5 p. (zwycięstwo w grze deblowej)

Szczegóły meczu: TG Sokół Dynów 13:5 LKS Szarotka Rogóżno