opp.png

Minimalna porażka TG „Sokół” Dynów w pierwszym meczu barażowym o awans do IV ligi

W swym pierwszym meczu barażowym o awans do IV ligi, który odbył się 14 maja br.,  TG „Sokół”  Dynów poniósł minimalną porażkę w meczu wyjazdowym z poddębicką UKS II Niedźwiada Dolna w stosunku 8:10. Ta nikła porażka daje jednak naszym chłopcom duże szanse awansu, gdyż przed nimi mecz rewanżowy we własnej sali,  który odbędzie się w dniu 4 czerwca o godz. 11.00. Wystarczy wygrać minimalnie wyżej niż nasz przeciwnik w pierwszym meczu i historyczny awans będzie nasz! O ten ostateczny sukces będzie jednak bardzo trudno tym bardziej, że pierwsza drużyna z Niedźwiady Dolnej spadła właśnie teraz do V ligi i z tego powodu nasi goście rzucą wszystkie siły na ten rewanżowy mecz z TG Sokół Dynów, aby IV ligę za wszelką cenę dla Niedźwiady Dolnej utrzymać. Nasi chłopcy przystąpią jednak do tego pojedynku wybitnie zmobilizowani, gdyż podobna ogromna szansa awansu może się dla nich długo nie powtórzyć. A więc w najbliższą niedzielę 4 czerwca godz. 11.00 zapraszamy wszystkich sympatyków naszej drużyny i tenisa stołowego do sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Dynowie przy ul. Szkolnej. Wspomóżmy naszych ambitnych chłopców – wstęp wolny!

W tym pierwszym meczu barażowym o wejście do IV ligi minimalnie przegranym w Niedźwiadzie Dolnej przez TG Sokół Dynów 8:10 na najwyższe słowa uznania zasłużył Karol Barański, który był najlepszym naszym zawodnikiem w tym meczu wygrywając w nim 3 pojedynki.

W tym ostatnim spotkaniu punkty dla drużyny TG Sokół Dynów zdobyli:

Karol Barański3.0 p. (3 zwycięstwa w grach singlowych)

Dariusz Karnas  - 2.5 p. (2 zwycięstwa w grach singlowych i zwycięstwo w grze deblowej)

Adam Sawczak 2.0 p. (2 zwycięstwa w grach singlowych)

Michał Świder0.5 p. (zwycięstwo w grze deblowej)