opp.png

„Wejście Smoka” TG Sokół Dynów na inaugurację!

 

Na inaugurację sezonu 2016/2017 tenisiści stołowi TG Sokół Dynów rozgromili w dniu 9 października b.r. w meczu wyjazdowym drużynę LKS Szarotka Rogóżno w stosunku 16:2, obejmując tym samym prowadzenie w tabeli V - ligowych rozgrywek!W drużynie przeciwnej występuje wielu rutynowanych i zaprawionych w bojach ligowych zawodników, tym bardziej cenny więc sukces dla naszych utalentowanych chłopaków. Warto bowiem przypomnieć, iż trzon naszego zespołu stanowią w tym sezonie trzej juniorzy(Karol Barański (1999), Adam Sawczak (1999), Michał Świder (2000)wspierani przez doświadczonego Darka Karnasa. Nasi młodzi chłopcy wylewają na treningach wiele potu, by pogłębiać swoje umiejętności, a to przynosi jak dotąd zadziwiające efekty. Należy tylko życzyć naszym zawodnikom zdrowia i wytrwałości, a o rezultaty poszczególnych spotkań i wysokie miejsce w tabeli drużyny TG Sokół Dynów na koniec sezonu możemy być spokojni.

W tym zwycięskim inauguracyjnym spotkaniu punkty dla drużyny TG Sokół Dynów zdobyli:

Adam Sawczak– 4.5 p. (komplet zwycięstw w grach singlowych, oraz 1 w grze deblowej)

Michał Świder– 4.5 p.  (komplet zwycięstw jak wyżej)

Karol Barański– 3.5 p. (3  zwycięstwa w grach singlowych, oraz 1 w grze deblowej)

Dariusz Karnas– 3.5 p. (3  zwycięstwa w grach singlowych, oraz 1 w grze deblowej)


Szczegóły meczu: LKS Szarotka Rogóżno 2:16 TG Sokół Dynów