opp.png

STS „Jordan” z Woli Małej też rozgromiony!

W swoim drugim meczu ligowym sezonu 2016/17 tenisiści stołowi TG Sokół Dynów rozgromili w swojej hali dniu 22 października b.r. drużynę STS „Jordan” Wola Mała w stosunku 17:1, umacniając się na prowadzeniu w tabeli V - ligowych rozgrywek! Chociaż zawodnicy drużyny przyjezdnej dawali z siebie w każdym pojedynku wszystko, to jednak nie wystarczyło to na naszych niezwykle ambitnych i walczących „jak lwy” chłopaków. Trzeba przy tym przyznać, że tak udanej inauguracji sezonu w swej kilkuletniej historii nasza drużyna jeszcze nie miała, bowiem aktualny bilans poszczególnych pojedynków po tych pierwszych dwóch meczach wynosi 33:3 na korzyść naszych chłopców! Tak trzymać chłopaki – IV liga stoi otworem!

W meczu z STS „Jordan” Wola Mała punkty dla drużyny TG Sokół Dynów zdobyli:

Karol Barański4.5 p. (komplet zwycięstw w grach singlowych, oraz zwycięstwo w grze deblowej)

Dariusz Karnas4.5 p. (komplet zwycięstw jak wyżej)

Adam Sawczak4.5 p. (komplet zwycięstw jak wyżej)

Michał Świder3.5 p. (3 zwycięstwa w grach singlowych, oraz zwycięstwo w grze deblowej)

 

Szczegóły meczu: TG Sokół Dynów 17:1 STS Jordan Wola Mała