opp.png

Prawdziwy „horror” zakończony zwycięstwem! TG Sokół Dynów liderem na koniec rundy!

 

Na zakończenie pierwszej rundy rozgrywek sezonu 2016/2017 TG „Sokół” Dynów po dramatycznym boju pokonał w swej sali w dniu 11 grudnia b.r. KTS Strażak Pruchnik w stosunku 10:8! Nasz ostatni przeciwnik przystąpił do tego pojedynku z liderem wyjątkowo zmobilizowany, o czym świadczyć może choćby fakt, iż działaczom udało się dodatkowo namówić do zagrania w tym meczu swego czołowego w ubiegłym sezonie zawodnika Gracjana Dziukiewicza, który był podporą tej drużyny na trzecioligowym froncie, na którym drużyna z Pruchnika rywalizowała jeszcze kilka miesięcy temu. Jednak wspomniany Gracjan Dziukiewicz nie sprostał naszemu Adamowi Sawczakowi przegrywając z nim wyraźnie 0:3, przez co nie udało mu się zdobyć kompletu punktów. Zresztą nasz znakomity Adaś Sawczak spisał się w tym meczu rewelacyjnie wygrywając w nim wszystkie swoje 4 pojedynki indywidualne i dokładając ponadto zwycięstwo w grze deblowej. Niezwykle ważne zwycięstwo odniósł w tym meczu także inny nasz zawodnik – Karol Barański, który po fascynującym pojedynku pokonał czołowego zawodnika w rankingu V-ligi Huberta Szkołę w stosunku 3:2, chociaż przegrywał już w nim 0:2!. Ten pojedynek był „języczkiem u-wagi” w całym meczu, ponieważ tak się on ułożył, iż to od tego właśnie pojedynku zależało, czy zremisujemy ten mecz czy też go wygramy. To kolejne szóste zwycięstwo pozwoliło zająć naszej drużynie pierwsze miejsce na koniec pierwszej rundy V  ligowych rozgrywek. A teraz to już tylko prosta droga do awansu do IV ligi!

W tym zwycięskim spotkaniu z drużyną KTS Strażak Pruchnik punkty dla drużyny TG Sokół Dynów zdobyli:

Adam Sawczak 4.5 p. (komplet zwycięstw w grach singlowych, oraz w grze deblowej)

Dariusz Karnas 3 p. (3 zwycięstwa w grach indywidualnych)

Karol Barański1.5 p. (1 zwycięstwo w grze indywidualnej, oraz zwyc. w grze deblowej)

Michał Świder 1 p. (1 zwycięstwa w grze indywidualnej)


Szczegóły meczu: TG Sokół Dynów 10:8 KTS Strażak Pruchnik