opp.png

Karol Barański poprowadził TG „Sokół” Dynów do kolejnego zwycięstwa!

 

W swoim kolejnym meczu ligowym rundy rewanżowej sezonu 2016/17 tenisiści stołowi TG Sokół Dynów w meczu wyjazdowym rozegranym „za miedzą” w Jaworniku Polskim pokonali w dniu 19 marca b.r. drużynę GLKS „Jawor” 1955 II Jawornik Polski w stosunku 12:6! Było to już kolejne dziewiąte zwycięstwo naszej drużyny w sezonie! W tym meczu prawdziwym motorem napędowym zespołu okazał się nasz młody utalentowany zawodnik Karol Barański, który po wspaniałych pojedynkach odniósł komplet zwycięstw. Tym razem nie miał swojego dnia as atutowy TG „Sokół” Dynów Darek Karnas, który odniósł tylko jedno zwycięstwo. Trzeba w tym miejscu przyznać, że poszczególne pojedynki w tym meczu, oraz sam jego przebieg był bardziej zacięty niż wskazuje na to jego ostateczny rezultat.

W meczu z GLKS „Jawor” 1955 II Jawornik Polski punkty dla drużyny TG Sokół Dynów zdobyli:

Karol Barański4.5 p. (komplet zwycięstw w grach singlowych i zwycięstwo w grze deblowej)

Adam Sawczak3.5 p. (3 zwycięstwa w grach singlowych i zwycięstwo w grze deblowej)

Michał Świder2.5 p. (2 zwycięstwa w grach singlowych i zwycięstwo w grze deblowej)

Dariusz Karnas1.0 p. (1 zwycięstwo w grze singlowej)

Bronisław Wojnarowicz0.5 p. (zwycięstwo w grze deblowej)

Szczegóły meczu: GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 6:12 TG Sokół Dynów