opp.png

Remis po Wielkim Meczu!

 

Po kolejnych dziewięciu ligowych zwycięstwach TG Sokół Dynów stracił w swym dziesiątym meczu pierwszy punkt remisując w swojej sali w dniu 25 marca b. r. z LZS II Kąkolówka w stosunku 9:9. Dramaturgia tego meczu była ogromna, a o jego losach (zwycięstwo naszej drużyny lub remis) zadecydowały ostatnie 2 piłki – niestety przegrane przez fantastycznie spisującego się zresztą w tym pojedynku i w całym meczu naszego młodego zawodnika Michała Świdra. Cały ten mecz to był od początku do końca prawdziwy horror (jak kto woli thriller), a jego scenariusza nie powstydził by się nawet wielki Alfred Hitchcock! Obecni na sali kibice naszej drużyny co chwilę ocierali pot z czoła spowodowany ogromnymi emocjami.Pojedynek z niepokonanym dotąd TG Sokół Dynów zmobilizował drużynę z Kąkolówki na tyle, iż goście potraktowali go wyjątkowo prestiżowo, montując tym razem na niego wyjątkowo mocny skład, oparty nawet częściowo na zawodnikach z pierwszej drużyny Kąkolówki grającej o dwie klasy rozgrywkowe wyżej (III liga),  ale i tak nie dali rady naszym chłopcom! Po tym remisowym spotkaniu TG Sokół Dynów umocnił się na pozycji lidera rozgrywek V ligi i wszystko wskazuje na to, że utrzyma ją do końca rozgrywek (pozostało tylko 2 mecze). A potem pozostaną już tylko (a może i „aż”) bardzo trudne 2 mecze barażowe o wejście do IV ligi. Trzymajcie kciuki!

W meczu z LZS II Kąkolówka punkty dla drużyny TG Sokół Dynów zdobyli:

Karol Barański2.5 p. (2 zwycięstwa w grach singlowych i zwycięstwo w grze deblowej)

Michał Świder2.5 p. (2 zwycięstwa w grach singlowych i zwycięstwo w grze deblowej)

Dariusz Karnas2.0 p. (2 zwycięstwa w grze singlowej)

Adam Sawczak1.5 p. (1 zwycięstwo w grze singlowej i zwycięstwo w grze deblowej)

Bronisław Wojnarowicz0.5 p. (zwycięstwo w grze deblowej)

Szczegóły meczu: TG Sokół Dynów 9:9 LZS II Kąkolówka