opp.png

Historyczny pierwszy punkt w IV lidze po dramatycznym meczu!

 

       Dopiero w swym trzecim IV – ligowym meczu tenisiści stołowi TG „Sokół” Dynów zdobyli swój pierwszy punkt w tych rozgrywkach. Sukces ten jednak smakuje wyjątkowo, bo został odniesiony z ogranym już na tym poziomie sąsiadem z za miedzy - zespołem GLKS 1955 Jawor z Jawornika Polskiego, z którym zremisowaliśmy ostatecznie 9:9!

Nasi mocno zmobilizowani zawodnicy przy licznie wspierającej ich publiczności wspięli się w tym meczu nawet ponad swoje aktualne możliwości tak, że przeciwnicy raz po raz przecierali oczy ze zdumienia z fantastycznych zagrań prezentowanych w poszczególnych pojedynkach przez naszych chłopców. Prawdziwym pogromcą dla swych przeciwników okazał się nasz wspaniały zawodnik Adam Sawczak, który zdobył komplet czterech zwycięstw w grach pojedynczych i ponadto zwycięstwo w grze deblowej w parze z Karolem Barańskim. Widać wyraźnie, że z meczu na mecz nasi zawodnicy robią znaczące postępy – szczególnie w sferze mentalnej, a to z pewnością zaowocuje w przyszłości coraz lepszymi wynikami. Zauważyć to można chociażby przez fakt, że w poprzednim meczu w Kielnarowej większość zaciętych końcówek przegrywaliśmy, a w meczu z Jawornikiem w zdecydowanej większości takie już wygrywaliśmy. Po skończonym meczu nasi trzej młodzi zawodnicy zgodnie wyrażali swą szczególną satysfakcję, że wszystkim im udało się pokonać po zaciętych pojedynkach byłego zawodnika naszej drużyny – reprezentującego obecnie naszych rywali – rutynowanego Jacka Szajnika.

Zapraszamy kibiców na kolejne popisy naszych chłopców w małej hali Szkoły Podstawowej nr 1 w Dynowie przy ulicy Szkolnej – naprawdę warto przyjść!

W tym zremisowanym w stosunku 9:9  w dniu 22 października spotkaniu z GLKS 1055 Jawor Jawornik Polski - punkty dla naszego zespołu zdobyli:

Adam Sawczak – 4.5 pkt

Karol Barański – 2.5 pkt

Michał Świder2.0 pkt

 

Szczegóły meczu: TG Sokół Dynów 9:9 GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski