opp.png

Inauguracja III ligowego sezonu 2020 - 2021 ze „zmiennym szczęściem”

W dwóch inauguracyjnych meczach ligowych TG „Sokół” Dynów podejmował w dniu 18 października „gościnnie” w Kielnarowej (z powodu aktualnych trudności lokalowych w Dynowie) drużyny: UKS „Olimp” Łęki Dukielskie i UKS „Gwoździk” Gwoźnica Dolna. Niestety trudno było liczyć w tych meczach na komplet punktów, gdyż drużyna z Łęk Dukielskich pomimo, że to aktualny beniaminek w naszej lidze, to jednak uważana jest przez fachowców jako jeden z głównych faworytów do II ligowego awansu, a ponadto nasz zespół musiał sobie radzić w tych meczach bez dwóch swoich „asów”: Grzegorza Cukierdy (kontuzja) i Dawida Ślączki (sprawy osobiste). Udanie natomiast zadebiutował w naszej drużynie pozyskany nowy zawodnik (grający wcześniej w kilku II – ligowych drużynach), utalentowany Filip Kociuba, wygrywając w dwóch meczach 4 swoje pojedynki.

 

Jak zwykle naszym asem atutowym w tych obydwu meczach był Damian Wojdyła, który odniósł w nich komplet zwycięstw (7) w grach indywidualnych, chociaż w jednej z nich był zmuszony wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności broniąc piłki meczowe z zawodnikiem reprezentującym UKS „Olimp” Łęki Dukielskie, z którym wygrał ostatecznie „na przewagi” w decydującym piątym secie! W tym samym meczu o krok od swego „życiowego” sukcesu był też Adam Sawczak, który w pojedynku z niezwykle rutynowanym (mającym nawet w swym życiorysie grę przed laty w najwyższej lidze rozgrywkowej w Polsce w drużynie Karpat Krosno!) Jackiem Staszem prowadził już po trzech setach 2:1 i 8:1 w czwartym! Niestety pomimo kilku piłek meczowych przegrał zarówno tego, jak i decydującego seta „na przewagi” i w ten sposób cały pojedynek 2:3! Dobrze (zwłaszcza w meczu z UKS „Gwoździk” z Gwoźnicy Dolnej) zaprezentował się też Gracjan Nowak wygrywając w tym meczu 2 swoje pojedynki. Nasz zespół uzupełnił też (w drugim meczu) Karol Barański, u którego jednak dało się zauważyć braki treningowe po powrocie z zagranicy.

W pierwszych dwóch meczach III – ligowych sezonu 2020-21 punkty dla naszej drużyny zdobyli:

TG „Sokół” Dynów 4:10 UKS „Olimp” Łęki Dukielskie

Damian Wojdyła: 3

Filip Kociuba: 1

TG Sokół Dynów 10:6 UKS „Gwoździk” Gwoźnica Dolna

Damian Wojdyła: 4.5 (4 zwycięstwa indywidualnie i 1 w grze deblowej)

Filip Kociuba: 3.5 (3 zwycięstwa indywidualnie i 1 w grze deblowej)

Gracjan Nowak: 2

                                                                                              Adam Świder

 

Authentic Sneakers,Best Authentic Sneakers,Buy Sneakers,Buy Kicks,Authentic Nike Sneakers,Nike Sneakers,Best SneakersAir Jordan 1 Low Atmosphere Grey/White-Black For Sale