opp.png

Ze zmiennym szczęściem w ostatnich dwóch meczach I rundy

Porażka z liderem rozgrywek z Kąkolówki (6:10) i zwycięstwo z drugim zespołem Karpat Krosno (10:5) to wyniki TG „Sokół” Dynów w dwóch ostatnich meczach I rundy rozgrywek Podkarpackiej III ligi rozegranych na swoich stołach w Dynowie w dniach 15-16 stycznia b.r.

Dało się zauważyć, iż w meczu z LZS Kąkolówka nasi chłopcy przystąpili ze zbyt dużym respektem dla przeciwnika, co przełożyło się na jego ostateczny niekorzystny rezultat. Nawet nasz niezawodny zawsze dotąd Maksym Shulepov stwierdził po meczu, iż już nawet przed meczem i na rozgrzewce „nie czuł się sobą” i był jakoś dziwnie „sparaliżowany”. Przebieg tego meczu potwierdził jednak, że goście z Kąkolówki zasłużenie zajmują pozycję lidera po I rundzie, tracąc w tych rozgrywkach zaledwie 1 punkt przy 10 zwycięstwach i tylko 1 remisie. Ogromnym dla nich wzmocnieniem okazał się w tym sezonie rutynowany Daniel Antosiak, który przed laty grał nawet w ekstraklasowej wtedy drużynie „NURT” Przemyśl. Na uwagę w tym meczu zasługuje widoczna na zdjęciach „przyjacielska – sąsiedzka” atmosfera pomiędzy zawodnikami drużyn przeciwnych, oraz „rodzinna” atmosfera na widowni – na której zasiadły nawet „niemowlęta”!

Tę porażkę nasi tenisiści stołowi powetowali sobie już nazajutrz, kiedy to zdecydowanie pokonali częściowo „odmłodzony” drugi zespół KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno 10:5.

W tych dwóch meczach debiutował w naszej drużynie nowo pozyskany Dariusz Bronhard, który zagrał w pojedynkach deblowych.

Oto wyniki meczów i dorobek punktowy naszych zawodników w ostatnich dwóch meczach I rundy III - ligowych rozgrywek:

Kolejka nr 10: 15.01.2022r.

TG „Sokół” Dynów – LZS Kąkolówka 6:10

Maksym Shulepov – 3.5

Filip Kociuba – 2.5

Kolejka nr 11: 16.01.2022r.

TG „Sokół” Dynów – KSTS MOSiR „Karpaty” II Krosno 10:5

Maksym Shulepov – 4

Filip Kociuba – 3

Grzegorz Cukierda – 2

Gracjan Nowak – 1

                                                                                                                                        Adam Świder