opp.png

Wzmocniony TG „Sokół” Dynów zaprasza na inaugurację IV ligowego sezonu 2018/19!

Nadchodzący sezon w IV ligowych rozgrywkach w tenisa stołowego zapowiada się dla sympatyków naszej drużyny niezwykle fascynująco. Po dramatycznej końcówce ubiegłorocznego sezonu zakończonej ostatecznie „happy endem”, kiedy to swój IV ligowy byt uratowaliśmy „rzutem na taśmę” w ostatnim decydującym meczu, to w nadchodzącym sezonie tenisiści stołowi TG „Sokół” Dynów mają zdecydowanie większe aspiracje. Planem minimum na ten sezon jest bowiem zakwalifikowanie się po I rundzie do grupy zespołów walczących o awans do III ligi, a plan maksimum to… lepiej nie zapeszać!

Powyższe bardzo duże aspiracje naszej drużyny na ten sezon mają całkiem wiarygodne podstawy. Otóż dzięki staraniom oraz własnym niemałym nakładom finansowym dwóch pasjonatów tenisa stołowego a jednocześnie sympatyków i członków naszej drużyny - znanego dynowskiego przedsiębiorcy Bronisława Wojnarowicza oraz właściciela Stadniny Koni w Dynowie Janusza Lecha – pozyskaliśmy do naszej drużyny dwóch czołowych tenisistów stołowych na Podkarpaciu w osobach: Damiana Wojdyły (między innymi byłego zawodnika I  ligowych drużyn: KS „Pegaz” Łańcut i GMKS „Strzelec” Frysztak), oraz Zbigniewa Jaremy (były zawodnik I ligowego „Nurtu” Przemyśl). Ponadto skład TG Sokół Dynów uzupełniają czyniący pod okiem naszych nowych gwiazd niesamowite postępy nasi młodzi utalentowani zawodnicy: Karol Barański, Adam Sawczak i Michał Świder. Mocnym punktem drużyny od lat jest także doświadczony Dariusz Karnas. Organizacyjnie i „duchem”, a sporadycznie także swą grą wspierają zespół także dodatkowo: jako menedżer Henryk Sawczak, kierownik drużyny Bronisław Wojnarowicz oraz reprezentujący interesy klubu na zewnątrz – Adam Świder. Dodatkowo na treningach naszych chłopców wspiera jeszcze inny znany na Podkarpaciu rutynowany zawodnik i trener Daniel Antosiak (aktualnie zawodnik II ligowego KTS MOSIR Karpaty Krosno), co także finansuje z własnych środków w/w Bronisław Wojnarowicz. W tym miejscu należy również wspomnieć, iż w dalszym ciągu znacząco wspierają nasz zespół finansowo władze naszego miasta, a poza tym pieczołowicie opiekują się nami również władze naszego dynowskiego „Sokoła”. Dlatego też naszym zawodnikom nie pozostaje w nadchodzącym sezonie nic innego tylko grać i … zwyciężać!

Adam Świder 

 

Skład drużyny na sezon 2018/2019:

 

Damian Wojdyła - statystyki 2018/2019

Zbigniew Jarema - statystyki 2018/2019

Adam Sawczak -  statystyki 2018/2019      

Bronisław Wojnarowicz - statystyki 2018/2019

Karol Barański - statystyki 2018/2019

Adam Świder - statystyki 2018/2019

Michał Świder - statystyki 2018/2019

Dariusz Karnas - statystyki 2018/2019

Henryk Sawczak - statystyki 2018/2019

Dominik Karaś - statystyki 2018/2019

 

Nasze postepy w sezonie 2018/2019 można śledzić tutaj: Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego