opp.png

Osłabiony „Sokół” nie dał rady gościom z Gwoźnicy Dolnej

W ostatnim tegorocznym meczu rozegranym w swojej hali w dn. 16 grudnia b.r. nasi tenisiści stołowi nieoczekiwanie nie sprostali zespołowi UKS „Gwoździk” Gwoźnica Dolna przegrywając z nim w stosunku 6:10. Chociaż zwycięstwo gości było jak najbardziej zasłużone, to jednak przebieg tego meczu był zdecydowanie bardziej zacięty niż wskazuje na to „suchy” jego ostateczny wynik. Warto przy tym chociażby wspomnieć, że w trzech pojedynkach nasi zawodnicy przegrali minimalnie końcówki w piątych decydujących setach 9:11. Po raz pierwszy w tym sezonie nie mógł zagrać nasz „pewniak” i zdecydowanie najlepszy zawodnik IV ligi Damian Wojdyła, a jaką wartość dla naszej drużyny on stanowi to nie trzeba naszym sympatykom nawet przypominać. Ponadto wynik meczu ustawiły też przegrane po zaciętych pojedynkach obydwa spotkania deblowe. Wreszcie w swym ostatnim pojedynku Michał Świder prowadził zdecydowanie ze swym przeciwnikiem, jednak z chwilą gdy w rozgrywanym równoległe pojedynku nasz Zbyszek Jarema po 5 - setowej zażartej walce niestety uległ swojemu przeciwnikowi, to mecz Michała został przerwany, gdyż goście zdobyli w ten sposób już wcześniej potrzebny im do szczęścia dziesiąty punkt.

Na koniec warto wspomnieć, że cały ten mecz przebiegał w sportowej, przyjaznej atmosferze, czego nie można było powiedzieć chociażby po naszym ostatnim meczu z gośćmi z Pruchnika.

W meczu TG „Sokół” Dynów z UKS „Gwoździk” Gwoźnica Dolna punkty dla naszej drużyny zdobyli:

Zbigniew Jarema – 3.0 p. (3 zwycięstwa indywidualnie)

Adam Sawczak – 2.0 p. (2 zwycięstwa indywidualnie)

Karol Barański – 1.0 p. (1zwycięstwo indywidualnie)

                                                                                                                       Adam Świder

Szczegóły meczu: TG Sokół Dynów 6:10 UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna