opp.png

Dwie porażki osłabionego „Sokoła” na początek rywalizacji w grupie „awansującej”.

W pierwszych dwóch meczach decydującej fazy rozgrywek sezonu 2018/19 nasi tenisiści stołowi ulegli wyraźnie w swojej sali dwom zdecydowanym faworytom do awansu do III ligi: ATS „Bingo” Ropczyce w stosunku 3:10 (wszystkie punkty zdobył niezawodny Damian Wojdyła) i UKS Niedźwiada Dolna 1:10 (jedyne zwycięstwo w grze deblowej). Niestety w ostatnim czasie nasza drużyna boryka się z ogromnymi trudnościami kadrowymi (praca zawodowa, studia, klasy maturalne), w związku z czym nie mogła pokazać w tych meczach pełni swoich możliwości). I tak w meczu z ATS „Bingo” Ropczyce nie mogli niestety zagrać Zbyszek Jarema i Arek Żurawski, a z UKS Niedźwiada Dolna z kolei zagraliśmy bez trzech naszych asów (Damian Wojdyła, Zbyszek Jarema i Arek Żurawski). Na dodatek niestety prawdopodobnie już do końca bieżącego sezonu będziemy musieli sobie radzić bez zajmującego aktualnie 2 miejsce w rankingu indywidualnym rozgrywek Zbyszka Jaremy (wyjazd za granicę). W związku z powyższym marzenia o awansie do III ligi TG „Sokół” Dynów musi odłożyć do następnego sezonu.

Na koniec wspaniałe wiadomości: Najlepszy zawodnik IV ligi – niepokonany Damian Wojdyła najprawdopodobniej zostaje z nami na następny sezon, a poza tym działacze, wraz ze sponsorami pracują już nad kolejnymi poważnymi wzmocnieniami kadrowymi drużyny!

A teraz wszystkie siły na Jawornik Polski! Już w najbliższą niedzielę (31 marca – godz. 11.00) w Jaworniku Polskim niezwykle prestiżowy mecz - wielkie derby!

3 marca 2019r. - TG „Sokół” Dynów – ATS Bingo Ropczyce 3:10

Damian Wojdyła – 3.0 p. (3 zwycięstwa indywidualnie – bez porażki)

Szczegóły meczu: TG Sokół Dynów 3:10 ATS Bingo Ropczyce

 

10 marca 2019r. - TG „Sokół” Dynów – UKS Niedźwiada Dolna 1:10

Adam Sawczak, Bronisław Wojnarowicz – zwycięstwo w grze deblowej

Szczegóły meczu: TG Sokół Dynów 1:10 UKS Niedźwiada Dolna

Adam Świder