opp.png

Życiowy forma Michała Świdra i zwycięstwo TG „Sokół” Dynów w Jaworniku Polskim!

 

W swoim kolejnym meczu IV - ligowym rundy finałowej sezonu 2018/19 w grupie „awansującej” tenisiści stołowi TG „Sokół” Dynów pokonali w Jaworniku Polskim w dniu 31 marca b.r. występującą w najsilniejszym składzie miejscową drużynę GLKS „Jawor” 1955 I w stosunku 10:6! O dramaturgii tego meczu niech poświadczy fakt, że aż 6 pojedynków zakończyło się wynikiem 3:2 i to wszystkie zostały rozstrzygnięte na naszą korzyść! Warto też wspomnieć, że początek meczu mieliśmy „nieszczególny”, gdyż po 5 pojedynkach przegrywaliśmy już 1:4, ale jak widać niezwykle zawzięcie walczący w tym dniu nasi chłopcy potrafili jednak odwrócić jego losy!To zwycięstwo „za miedzą” w meczu derbowym pozwoliło naszej drużynie awansować na 4 miejsce w tabeli. Tym razem prawdziwym motorem napędowym naszego zespołu okazał się utalentowany Michał Świder, który po zaciętych i stojących na bardzo wysokim poziomie pojedynkach pokonał po 5 – setowej walce rutynowanego Jacka Szajnika (przy stanie 1:2 w setach i 7:10 w czwartym Michał obronił 3 piłki meczowe!), oraz najlepszego obecnie zawodnika miejscowych Kamila Bazana. Oczywiście tradycyjnie komplet punktów zdobył Damian Wojdyła (4.5p), a oprócz dwóch punktów w/w Michała Świdra do zwycięstwa dołożyli się jeszcze: Adam Sawczak (2 zwycięstwa w singlu i 1 zwycięstwo w deblu), oraz Karol Barański (1 zwyc. w grze singlowej).

Szczegóły meczu: GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 6:10 TG Sokół Dynów

                                                                                                                      Adam Świder