opp.png

Wysoka porażka w Pruchniku „zdekompletowanego” TG „Sokół” Dynów

 

W swoim przedostatnim meczu ligowym sezonu 2018/19 nasi tenisiści stołowi ulegli w Pruchniku tamtejszemu „Strażakowi” w stosunku 2:10. Jedyne 2 zwycięstwa nasi chłopcy odnieśli w meczach deblowych. Tak niekorzystny wynik spowodowany był przede wszystkim absencją w tym spotkaniu naszych dwóch największych „gwiazd” – Damiana Wojdyły i Zbyszka Jaremy – którym udział w tym meczu uniemożliwiły niestety obowiązki zawodowe. Porażka w tym meczu spowodowała spadek naszej drużyny z czwartego na piąte miejsce w tabeli, jednakże istnieje duża szansa powrotnego awansu na dawną pozycję, do czego potrzebne jest jedynie zwycięstwo naszych chłopców w swym ostatnim meczu tego sezonu – w Kańczudze z tamtejszym „LKS” (28 kwietnia b.r. – tj. niedziela).”

Szczegóły meczu: KTS Strażak Pruchnik 10:2 TG Sokół Dynów

 

Adam Świder