opp.png

II Dynowskie Zaduszki Muzyczne

 

Dnia 4 listopada 2017 roku w auli ZSzZ w Dynowie odbyły się II Dynowskie Zaduszki Muzyczne zorganizowane przez Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół” w Dynowie i Miejski Ośrodek Kultury w Dynowie, inaugurujące XI Dynowską Jesień Teatralną.

Był to  nastrojowy, refleksyjny, w różnych barwach jesieni, wieczór, przy muzyce w molowych tonacjach KAPELI „TOŃKO” i zespołu jazzu tradycyjnego JAZZ POM BAND z Brzozowa. Organizatorzy wspomnieli TYCH CO ODESZLI – Dynowian, związanych społeczną działalnością ze swoją Małą Ojczyzną. To Oni tworzyli charakter miasta, które nigdy nie było prowincjonalnymi, bo jego mieszkańcy to wielcy społecznicy. Piękną recytacją wierszy K. Wierzyńskiego przez P. Jolantę Kozubal-Głuchowską i P. Emila Dańczaka, zaduszkowo dopełniono wieczór.

Organizatorzy dziękują pięknie realizatorom tego wieczoru, muzykom, recytatorom a szczególnie Pani Halinie Cygan dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dynowie, nauczycielom, pracownikom i uczniom tej szkoły za ogromną pomoc w przygotowaniu Zaduszek. Dziękujemy także pięknie P. Stanisławowi Tymowiczowi, Prezesowi Stowarzyszenia Przyjaciół Zespołu Szkół Zawodowych za obecność i uznanie dla organizatorów. To dzięki nim był to profesjonalny i klimatyczny, jak przystało na charakter, wieczór.

 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji autorstwa Daniela Gąseckiego.