opp.png

Przygotowania TG Sokół Dynów do nowego sezonu ruszyły!

Po nieco przydługiej przerwie wakacyjnej z entuzjazmem rozpoczęliśmy przygotowania do kolejnego sezonu. Trzeba przy tym przyznać, że po sukcesach w sezonie poprzednim, który  zakończyliśmy na 2 miejscu w V lidze rzeszowskiej nasze apetyty na awans do wyższej ligi w tym roku jeszcze bardziej wzrosły. Nasi młodzi chłopcy czynią stałe znaczące postępy, a i naszym rutynowanym zawodnikom ambicji na pewno nie zabraknie. Na treningach wylewamy litry potu, aby godnie reprezentować Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół” i nasze miasto w regionie, tym bardziej, że w tym roku świętujemy 110 rocznicę założenia dynowskiego Gniazda „Sokoła”.

Dobrymi wynikami w tym sezonie chcemy się także odwdzięczyć władzom naszego dynowskiego „Sokoła” za zdobycie i przeznaczenie znaczących środków finansowych na zakup dla naszych trzech utalentowanych juniorów profesjonalnych okładzin firmy Butterfly  „Tenergy 80 FX”. Trzeba tutaj przyznać, że jest to najwyższa półka sprzętu do gry w tenisa stołowego. Niniejsze okładziny zostały uroczyście wręczone naszym młodym zawodnikom przez prezesa klubu tenisa stołowego TG „Sokół” Dynów Henryka Sawczaka na jednym z ostatnich treningów. Prezes klubu wyraził przy tym  nadzieję, że ten nowy profesjonalny sprzęt przyczyni się do zdominowania w tym sezonie przez nasze „młode gwiazdy” rozgrywek ligowych i  rankingu indywidualnego.

 

Skład naszej drużyny na sezon 2015/2016 nie uległ zmianie i wygląda następująco:

Karol Barańskijunior

Adam Sawczakjunior

Michał Świderjunior

Dariusz Karnas - senior

Henryk Sawczak senior (I trener - grający)

Adam Świder senior (II trener - grający)

Bronisław Wojnarowicz - senior

 

701

 

 

 

702

 

703