Dramatyczny „bój” i pierwsza porażka TG Sokół Dynów

Po dwóch zdecydowanych zwycięstwach w meczach wyjazdowych nasi tenisiści stołowi po niezwykle zaciętym spotkaniu ulegli 6 grudnia b.r. w swej hali rutynowanym zawodnikom KU AZS Politechnika VII Rzeszów w stosunku 5:13. Ten „suchy wynik” nie odzwierciedla jednak wielkiej dramaturgii tego meczu, bowiem dokładnie połowa pojedynków (dziewięć!) było pięciosetowych i to właśnie ten ostatni piąty set decydował w nich o zwycięstwie w danym pojedynku. W tych zaciętych końcówkach – granych często „na przewagi” -  górę brała przeważnie rutyna i doświadczenie gości z Rzeszowa, którzy większość takich pojedynków rozstrzygnęli jednak na swoją korzyść. Nasi utalentowani młodzi zawodnicy: Adam Sawczak, Karol Barański i Michał Świder wznosili się w tym meczu na wyżyny swoich możliwości popisując się raz po raz wspaniałymi zagraniami. Ich postawa w tym meczu spotkała się z zasłużonym uznaniem ze strony zawodników drużyny przeciwnej. Na pewno ten mecz zaprocentuje w przyszłości w sportowym rozwoju naszych młodych talentów.

Dla drużyny TG Sokół Dynów w spotkaniu z KU AZS Politechnika VII Rzeszów punkty zdobyli: