opp.png

Nasi zawodnicy gromią sąsiada „z za miedzy”. 

TG Sokół Dynów - GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 16:2!

 

W rozegranym we własnej hali w dnia 24 stycznia b.r. w swym kolejnym spotkaniu ligowym drużyna TG Sokół Dynów odniosła trzecie zwycięstwo w obecnym sezonie pokonując w rekordowych rozmiarach rezerwową drużynę IV ligowego GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski w stosunku 16:2! Ten sukces pozwolił naszym zawodnikom utrzymać 3 miejsce w aktualnej tabeli rozgrywek ze zdobyczą 6 punktów. Zwycięstwo to mogłoby być jeszcze bardziej okazałe, gdyby w tym spotkaniu mógł wystąpić najmłodszy, ale już czołowy zawodnik zespołu – Michał Świder.

W spotkaniu tym punkty dla naszej drużyny zdobyli:

Karol Barański – 4.5 pkt

Dariusz Karnas – 4.5 pkt

Adam Sawczak – 4.5 pkt

Henryk Sawczak – 1.5 pkt

Adam Świder – 1.0 pkt

 

Szczegóły meczu: TG Sokół Dynów 16:2 GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski