opp.png

Kolejne wysokie zwycięstwo naszej drużyny!

 

W swym kolejnym spotkaniu ligowym dnia 07 lutego b.r. drużyna TG Sokół Dynów odniosła zdecydowane zwycięstwo nad zespołem STS Jordan Wola Mała w stosunku 14:4 i umocniła się na 3 miejscu V - ligowej tabeli. Nareszcie w tym spotkaniu mogli wystąpić wszyscy nasi najlepsi zawodnicy i stąd taki wysoki rezultat. Zwycięstwo mogło być jeszcze bardziej okazałe gdyby nie dwa minimalnie przegrane w dramatycznych okolicznościach pojedynki z udziałem najmłodszego w naszym zespole juniora Michała Świdra – po grach „na przewagi" w decydujących piątych setach.

W tym spotkaniu punkty dla naszej drużyny zdobyli:

Adam Sawczak – 4.5 pkt

Karol Barański – 3.5 pkt

Dariusz Karnas – 3.5 pkt

Michał Świder – 2.0 pkt

Bronisław Wojnarowicz – 0.5 pkt

 

Szczegóły meczu: TG Sokół Dynów 14:4 STS Jordan Wola Mała