opp.png

Pogrom kolejnego przeciwnika i awans TG Sokół Dynów na II miejsce w tabeli V ligi rozgrywek!

TG Sokół Dynów : LKS Jar II Kielnarowa 16:2!

 

Na zakończenie I rundy rozgrywek nasza drużyna rozgromiła w meczu wyjazdowym w Kielnarowej miejscowy LKS Jar II w stosunku 16:2. Zwycięstwo to pozwoliło TG Sokół Dynów awansować aktualnie na pozycję wicelidera V ligi. Forma naszych zawodników rośnie z meczu na mecz, co uwidocznia się wysokich pozycjach zajmowanych przez nich w rankingu indywidualnym rozgrywek, w których Darek Karnas odniósł już 21 zwycięstw, a Adam Sawczak przy 20 zwycięstwach w grach indywidualnych nie poniósł jeszcze żadnej porażki. Jeżeli dyspozycja naszych zawodników nadal będzie w takim tempie rosła w górę, to na koniec sezonu niczego nie można wykluczyć – nawet z awansem do wyższej ligi włącznie.

W ostatnim meczu w Kielnarowej punkty dla naszej drużyny zdobyli:

Karol Barański – 4.5 pkt

Adam Sawczak – 4.5 pkt

Dariusz Karnas – 3.5 pkt

Michał Świder – 3.0 pkt

Bronisław Wojnarowicz – 0.5 pkt

 

Szczegóły meczu: TG Sokół Dynów 16:2 LKS Jar II Kielnarowa