opp.png

Na TG „Sokół” Dynów nie ma mocnych w tym sezonie!

 

W swym czwartym meczu ligowym sezonu 2016/2017 TG „Sokół” Dynów rozgromił we własnej sali w dniu 26 listopada b.r. drużynę GLKS „Jawor” 1955 II z Jawornika Polskiego w stosunku 15:3, umacniając się tym samym na prowadzeniu w tabeli V - ligowych rozgrywek z kompletem zdecydowanych zwycięstw! Po raz kolejny okazało się, że nasza drużyna grając w swym najmocniejszym zestawieniu nie ma sobie równych w tej lidze. Tym razem na najwyższe noty w naszym zespole zasłużyli Karol Barański i Adam Sawczak, którzy zwyciężali we wszystkich swoich pojedynkach. Jednakże wyśmienicie spisywali się w tym meczu także pozostali nasi zawodnicy (Dariusz Karnas i Michał Świder).

W tym kolejnym zwycięskim spotkaniu punkty dla drużyny TG Sokół Dynów zdobyli:

Karol Barański4.5 p. (komplet zwycięstw w grach singlowych, oraz  w grze deblowej)

Adam Sawczak 4.5 p. (jak wyżej)

Dariusz Karnas  3 p. (3 zwycięstwa w grach singlowych)

Michał Świder3 p. (jak wyżej)

Szczegóły meczu: TG Sokół Dynów 15:3 GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski