opp.png

Minimalna porażka TG „Sokół” Dynów z liderem grupy po „zażartym boju”

W swym przedostatnim meczu w IV – ligowych rozgrywkach w tym sezonie TG „Sokół” Dynów rozegrał w Kańczudze w dniu 8 kwietnia b.r. niezwykle zacięty mecz z liderem „grupy spadkowej” tamtejszym LKS Kańczuga w stosunku 8:10, chociaż nasi chłopcy mieli niepowtarzalną szansę ten mecz zremisować. O dramaturgii tego meczu świadczy fakt, iż po 16 pojedynkach na tablicy wyników widniał remis 8:8! Przy stanie 9:8 dla naszych przeciwników do walki o remis w całym meczu przystąpił nasz Vladyslav Guryankin i w decydującym piątym secie swego pojedynku miał piłkę meczową w górze tuż nad siatką, ale niestety piłeczka po jego uderzeniu ześlizgnęła się po siatce i wyleciała poza stół. Kolejne dwie piłki również należały do przeciwnika i w ten sposób Vladek trochę pechowo przegrał tego decydującego seta 12:14, a swój pojedynek 2:3. Trzeba w tym miejscu zwrócić też uwagę, że drużyna gospodarzy zmobilizowała do tego meczu swych wszystkich najlepszych zawodników (w tym również najlepszego gracza IV ligi Tomasza Jurkiewicza) , co nie zawsze w tym sezonie im się udawało. Na duże pochwały w naszym zespole zasłużył zwłaszcza Adam Sawczak odnosząc 3 zwycięstwa w grze indywidualnej przy jednej tylko porażce. Udanie zaprezentował się również rzadziej ostatnio grający nasz najmłodszy zawodnik Michał Świder, który wspólnie ze Zbigniewem Jaremą odniósł zwycięstwo w grze deblowej.

   W ostatniej IV - ligowej kolejce TG „Sokół” Dynów gra w Kolbuszowej chyba najważniejszy mecz obecnego sezonu, gdyż ewentualna wygrana w tym meczu da nam szanse na pozostanie w grze na IV ligowym poziomie na przyszły sezon!

W meczu w Kańczudze punkty dla naszej drużyny zdobyli:

  Szczegóły meczu: LKS Kańczuga 10:8 TG Sokół Dynów

Zbigniew Jarema –3.5 p. (3 zwycięstwa w grze indywidualnej i 1 zwyc. w deblu)

Adam Sawczak – 3.0 p. (3 zwycięstwa w grze indywidualnej)

Vladyslav Guryankin – 1.0 p.( 1 zwycięstwo w grze indywidualnej)

Michał Świder – 0.5 p. (1 zwycięstwo w grze deblowej)