opp.png

2 porażki mocno osłabionego TG „Sokół” na inaugurację rundy finałowej

Nie powiodła się naszym tenisistom stołowym inauguracja rundy finałowej w III – ligowych rozgrywkach. Na ich usprawiedliwienie należy jednak zauważyć, że graliśmy z czołowymi drużynami i zarazem głównymi faworytami do awansu do II ligi, a ponadto w obydwu tych meczach wystąpiliśmy w mocno osłabionym składzie. Niestety nie mógł w nich zagrać zarówno nasz najlepszy zawodnik Damian Wojdyła (obowiązki zawodowe), jak również rutynowany Dawid Ślączka (sprawy rodzinne). Na wyróżnienie w naszej drużynie kolejny raz zasłużył niezawodny Grzesiek Cukierda, który skutecznie dotrzymywał kroku swym doskonale dysponowanym przeciwnikom zwyciężając w tych dwóch meczach 4 pojedynki indywidualnie, miał również swój udział w zwycięskiej grze deblowej. Warto również zauważyć debiut w rozgrywkach III – ligowych naszego najmłodszego zawodnika Dominika Karasia, który wystąpił w meczu z Turzym Polem, płacąc jednak w nim tak zwane „frycowe”. Nasz skromny dorobek punktowy w tych opisywanych dwóch ostatnich meczach uzupełnił Gracjan Nowak odnosząc jedno zwycięstwo w Brzostku w grze indywidualnej i jedno w grze deblowej.

Oto wyniki dwóch powyższych spotkań i dorobek punktowy naszych zawodników:

 

Mecz nr 121.03.2020, godz. 11.00 LKS „Brzostowianka” Brzostek 10:4 TG „Sokół” Dynów

Grzegorz Cukierda – 2.5 p.

Gracjan Nowak – 1.5 p.

 

 

Mecz nr 13 8.03.2020, godz. 10.00 TG „Sokół” Dynów 2:10 LKS Turze Pole

Grzegorz Cukierda – 2 p.

                                                                                                Adam Świder