s0

Rewelacyjna postawa zawodników TG Sokół Dynów w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego!

W niedzielę 22 maja b.r. tenisiści stołowi TG Sokół Dynów wzięli udział w XV Powiatowym Wiosennym Turnieju Tenisa Stołowego w Sokołowie Małopolskim, który odbywał się pod Patronatem Starosty Rzeszowskiego. Nasi chłopcy w licznej i silnej konkurencji godnie reprezentowali tam dynowskiego „Sokoła” zdobywając niemal połowę pucharów i nagród! Trzej nasi młodzi zawodnicy (Bartek Świder, Michał Świder i Karol Barański) rozgromili wszystkich swoich przeciwników i bez porażki zwyciężyli w swoich kategoriach! Bardzo dobrze spisali się także weterani drużyny: Darek Karnas i Adam Świder, którzy w kategorii mężczyzn 40-55 lat zajęli odpowiednio III i IV miejsce. Dzielnie walczyli też nasi najmłodsi zawodnicy: Dominik Karaś i Wiktor Paździorny, którzy także zajęli czołowe miejsca,   Wiktor otrzymał przy tym nawet dyplom „dla najmłodszego zawodnika turnieju” (ur. 2006r.).

Pełna relacja fotograficzna: 22.05.2016-Wiosenny Turniej Tenisa Stołowego