opp.png

Wicelider też pokonany!

 

W zaległym meczu rozegranym w dniu 6 maja b.r. tenisiści stołowi TG Sokół Dynów stoczyli wspaniały bój z zajmująca pozycję wicelidera drużyną LKS Darowice – Koniuszki, którą pokonali po dramatycznym boju w stosunku 10:8! Poszczególne pojedynki były niezwykle emocjonujące i stały na bardzo wysokim poziomie sportowym, a nasi młodzi zawodnicy - szczególnie Karol Barański i Michał Świder rozgrywali swoje „mecze życia”. Bardzo dobrze zaprezentował się też Adam Sawczak, który odniósł jednak w tym meczu swoją pierwszą porażkę w tym sezonie (przy 31 zwycięstwach!).Nieco słabiej zaprezentował się tym razem as atutowy naszej drużyny Darek Karnas, którego jednak usprawiedliwia fakt, iż w ostatnim czasie z przyczyn obiektywnych trochę mniej trenował. Zainkasowane w tym meczu kolejne 2 punkty zapewniły już praktycznie naszemu zespołowi wysokie III miejsce w rozgrywkach V ligi rzeszowskiej w tym sezonie.

W spotkaniu z LKS Darowice - Koniuszki punkty dla TG „Sokół” Dynów zdobyli:

Karol Barański – 3 pkt

Adam Sawczak – 3 pkt

Dariusz Karnas –2 pkt

Michał Świder – 2 pkt

Szczegóły meczu: TG Sokół Dynów 10:8 LKS Darowice-Koniuszki