opp.png

TG „Sokół” Dynów w tym sezonie jak „Burza”!

 

W swym kolejnym meczu ligowym TG Sokół Dynów pokonał na wyjeździe w Błażowej w dniu 13 listopada b.r. drużynę LZS II Kąkolówka w stosunku 12:6, umacniając się tym samym na prowadzeniu w tabeli V   - ligowych rozgrywek! Warto zauważyć, że trzon drużyny u naszego ostatniego przeciwnika stanowią niezwykle utalentowane młode zawodniczki, o których w przyszłości na pewno będzie głośno w regionalnych, a może nawet i ogólnopolskich rozgrywkach. Aby wygrać ten mecz nasi zawodnicy musieli wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności. Filarem naszej drużyny okazał się po raz kolejny najbardziej doświadczony Darek Karnas. Z kolei nie miał niestety tym razem swojego dnia najmłodszy nasz zawodnik – Michał Świder.

W tym kolejnym zwycięskim spotkaniu punkty dla drużyny TG Sokół Dynów zdobyli:

Dariusz Karnas4.5 p. (komplet zwycięstw w grach singlowych, oraz 1 w grze deblowej)

Adam Sawczak3.5 p. (3  zwycięstwa w grach singlowych, oraz 1 w grze deblowej)

Karol Barański2.5 p. (2  zwycięstwa w grach singlowych, oraz 1 w grze deblowej)

Michał Świder1.5 p. (1  zwycięstwo w grze singlowej, oraz 1 w grze deblowej)

 

Szczegóły meczu: LZS II Kąkolówka 6:12 TG Sokół Dynów