opp.png

Pierwsza porażka TG Sokół Dynów w przedostatnim meczu fazy zasadniczej sezonu 2016/2017

 

W swym przedostatnim meczu fazy zasadniczej sezonu 2016/2017 TG „Sokół” Dynów mając „nieco słabszy dzień” w dniu 30 kwietnia b.r. doznał swej pierwszej porażki w sezonie ulegając w Pruchniku miejscowemu KTS „Strażak” Pruchnik w stosunku 7:11. Nasz ostatni przeciwnik przystąpił do tego pojedynku z liderem wyjątkowo zmobilizowany, ponieważ otworzyły się dla niego szanse na II miejsce w tabeli po sezonie zasadniczym, a to daje udział w meczu barażowym o awans do IV ligi. Porażka naszej drużyny nie pozbawia jednak dynowskiej drużyny szans na awans, gdyż co najmniej II miejsce w tabeli i udział w meczach barażowych zapewniliśmy sobie już wcześniej.

W najbliższą niedzielę (tj. 7 maja b.r. – godz. 11.00) TG „Sokół” Dynów rozegra we własnej sali swój ostatni ligowy mecz fazy zasadniczej z LKS „Szarotka” Rogóżno, który zadecyduje o ewentualnym I miejscu naszej drużyny na koniec sezonu zasadniczego w swej grupie „A”, co w ten sposób umożliwi nam grę w dwumeczu barażowym z drużyną, która zajmie II miejsce po sezonie zasadniczym w grupie „B” V ligi rzeszowskiej. Miejmy nadzieję, że będąc o krok od ostatecznego zwycięstwa w rozgrywkach nasi zawodnicy postawią „kropkę nad i” i pokonają swego przeciwnika z Rogóżna. Serdecznie zapraszamy naszych kibiców na ten mecz – wstęp wolny.

W tym ostatnim przegranym spotkaniu z drużyną KTS Strażak Pruchnik na szczególne wyróżnienie zasłużył w naszej drużynie Adam Sawczak odnosząc w nim 3 zwycięstwa, w tym po wspaniałym pojedynku z najlepszym zawodnikiem drużyny z Pruchnika Gracjanem Dziukiewiczem.

Dla dynowskiej drużyny punkty w tym ostatnim meczu zdobyli:

Adam Sawczak  – 3.0 p. (3 zwycięstwa w grach indywidualnych)

Karol Barański 2.0 p. (2 zwyc.)

Dariusz Karnas1.0 p. (1 zwyc.)

Michał Świder 1.0 p. (1 zwyc.)

Ponadto w meczu wystąpił także Bronisław Wojnarowicz.


Szczegóły meczu: KTS Strażak Pruchnik 11:7 TG Sokół Dynów