opp.png

Porażka TG „Sokół” w drugim meczu w IV lidze po zaciętym meczu

W swym drugim pojedynku na IV – ligowym froncie nasi zawodnicy ulegli w meczu wyjazdowym zespołowi LKS Jar Kielnarowa w stosunku 5:10. „Suchy wynik” niestety nie oddaje dramaturgii tego meczu, gdyż ostateczny rezultat mógłby być całkowicie odwrotny. Wystarczy tylko wspomnieć, że spośród 15 -tu rozegranych pojedynków aż 8 z nich kończyło się rezultatem 3:2! Niestety tylko 2 z nich wygrali nasi chłopcy, przy czym w każdym z tych ośmiu pojedynków o zwycięstwie któregoś z zawodników w piątych decydujących setach rozstrzygało zaledwie 2-3 punkty! Widać było  w ten sposób brak ogrania naszych zawodników w IV lidze. Warto przy tym wspomnieć, że remis w tym meczu był naprawdę bardzo blisko, gdyż przykładowo nasz najmłodszy zawodnik Michał Świder pokonał co prawda swego kolejnego przeciwnika zdecydowanie 3:0, jednakże zwycięstwo to nie zostało niestety wliczone do protokołu meczowego, ponieważ nieco wcześniej przeciwnicy w innym pojedynku zdobyli brakujący im do ostatecznego sukcesu dziesiąty punkt i mecz ten w ten sposób się zakończył. ( W tym sezonie poszczególne mecze rozgrywa się do 10 zwycięstw, a nie rozgrywa się tak jak dotychczas wszystkich osiemnastu pojedynków). Układ gier w następnych planowanych trzech pojedynkach mieliśmy bardzo dobry i z dużymi szansami na kolejne zwycięstwa i dlatego 1 punkt za ostateczny remis w tym meczu „przeleciał nam koło nosa”. W związku z powyższym zarówno naszym zawodnikom jak i wiernym naszym kibicom na pierwsze punkty w IV lidze pozostaje poczekać do następnych pojedynków. A najbliższy mecz już w najbliższą niedzielę 22 października we własnej sali z rutynowanym i ogranym w IV lidze zespołem GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski. Zapraszamy – wstęp wolny!

W tym ostatnim przegranym w Kielnarowej meczu w stosunku 5:10 -  dla TG „Sokół” Dynów zwycięstwa odnieśli:

Karol Barański – 2 pkt

Adam Sawczak – 2 pkt

Dariusz Karnas – 1 pkt

 

Szczegóły meczu: LKS Jar Kielnarowa 10:5 TG Sokół Dynów

001 - DC4091 - NikesneakersShops , nike air chromeposite for sale california cheap - Jordan Jordan 1 Mid MMD (Black) | Women's Nike Air Jordan 1 trainers - Latest Releases , Ietp