opp.png

„Z Piekła do Nieba”! Rekordowe zwycięstwo w IV lidze!

Na dużą „utratę nerwów” narazili swych wiernych kibiców i sympatyków zawodnicy TG Sokół Dynów w ostatnim czasie. Bezpośrednio po niespodziewanie wysokiej porażce poniesionej w swojej sali w dniu 20 marca b.r. z Kolpingiem IV Jarosław stosunku 2:10 nasi chłopcy niemal zmiażdżyli w swym w ostatnim meczu w Rzeszowie miejscowy ZŚ AZS II w stosunku 10:0! Nasi tenisiści stołowi wygrali w tym meczu wszystkie swoje pojedynki, chociaż w drużynie rzeszowskiej zagrało kilku renomowanych zawodników z całkiem niezłym bilansem w indywidualnym rankingu IV ligowych rozgrywek w aktualnym sezonie. Przeciwnik postawił co prawda wysokie wymagania, mimo to nasi chłopcy zagrali w tym dniu swoje „pojedynki życia”. To ostatnie wysokie zwycięstwo pozwoliło drużynie TG „Sokół” Dynów wzbogacić swój dorobek punktowy, awansować w tabeli i tym samym zachować realne szanse na udział w rozgrywkach na IV – ligowym poziomie również w przyszłym sezonie. Do końca rozgrywek pozostało jeszcze 2 mecze (w tym jeden zaległy), a więc do zdobycia mamy jeszcze 4 punkty. Wszystko jest jeszcze możliwe tym bardziej, że na te 2 ostatnie decydujące pojedynki nasza drużyna zostanie prawdopodobnie poważnie wzmocniona! Ale to już ma być duża niespodzianka dla naszych kibiców!

W ostatnich dwóch meczach punkty dla naszej drużyny zdobyli:

TG Sokół Dynów 2:10 PKS Kolping IV Jarosław

Adam Sawczak – 1.5p. (1 zwycięstwo w grze indywidualnej i 1 zwycięstwo w deblu)

Vladyslav Guryankin – 0.5p.(1 zwycięstwo w grze deblowej)

  

ZŚ AZS II Rzeszów 0:10 TG Sokół Dynów

Karol Barański – 2.5p. (2 zwyc. w grach indywidualnych i zwycięstwo w deblu)

Vladyslav Guryankin – 2.5p. (2 zwyc. w grach indywid. i zwycięstwo w deblu)

Adam Sawczak – 2.5p. (2 zwyc. w grach indywid. i zwycięstwo w deblu)

Dariusz Karnas – 1.5p. (1 zwyc. w grze indywidualnej i zwycięstwo w deblu)

Michał Świder – 1.0p. (1 zwyc. w grze indywidualnej)