opp.png

Wspaniała zwycięska passa TG „Sokół” Dynów trwa!

 

Tenisiści stołowi TG Sokół Dynów odnieśli swoje kolejne czwarte zwycięstwo w rozgrywkach ligowych i to w imponujących rozmiarach 16:2! Tą kolejną „ofiarą” naszych zawodników okazała się groźna drużyna LKS „Strażak” Sośnica. W tym spotkaniu dnia 6 marca br. rozegranym w swojej hali komplety punktów  zdobyli: Dariusz Karnas i Karol Barański. Bardzo dobrą formę zaprezentowali: też najmłodszy w drużynie Michał Świder, oraz przeżywający swą „kolejną młodość” weterani: Adam Świder i niezastąpiony w grach deblowych Bronisław Wojnarowicz. Zainkasowane w ostatnim meczu kolejne 2 punkty umocniły nasz zespół na trzecim miejscu w rozgrywkach V ligi.

W spotkaniu z LKS „Strażak” Sośnica punkty dla TG „Sokół” Dynów zdobyli:

Dariusz Karnas – 4.5 pkt

Karol Barański – 4.0 pkt

Michał Świder – 3.5 pkt

Adam Świder – 3.5 pkt

Bronisław Wojnarowicz – 0.5 pkt (wystąpił w grze deblowej)


Szczegóły meczu: TG Sokół Dynów 16:2 LKS Strażak Sośnica