opp.png

Po dwóch kolejnych wysokich zwycięstwach TG „Sokół” Dynów wraca do gry o awans!

 

Tenisiści stołowi TG Sokół Dynów odnieśli kolejno swoje siódme i ósme zwycięstwo w rozgrywkach ligowych pokonując w imponujących rozmiarach zarówno GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski (15:3!), oraz LKS Szarotkę Rogóżno (16:2!). Należy przy tym nadmienić, iż w tym pierwszym meczu nasz zespół musiał sobie radzić bez swego podstawowego zawodnika Michała Świdra, którego jednak godnie zastąpił ojciec – Adam. W meczu z LKS Szarotką Rogóżno TG Sokół Dynów wystąpił już w swym podstawowym zestawieniu. Zainkasowane w tych ostatnich zwycięskich meczach cenne kolejne punkty pozwoliły włączyć się naszym tenisistom stołowym na finiszu rozgrywek do gry o awans do wyższej ligi!

W spotkaniu z GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski (15:3) punkty dla TG „Sokół” Dynów zdobyli:

Dariusz Karnas – 4.5 pkt

Adam Sawczak – 4.5 pkt

Karol Barański – 3.5 pkt

Adam Świder – 2.5 pkt

Szczegóły meczu: TG Sokół Dynów 15:3 GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski

 

 

W spotkaniu z LKS Szarotką Rogóżno (16:2) punkty dla TG „Sokół” Dynów zdobyli:

Dariusz Karnas – 4.5 pkt

Adam Sawczak – 4.5 pkt

Karol Barański – 3.5 pkt

Michał Świder – 3.5 pkt

Szczegóły meczu: TG Sokół Dynów 16:2 LKS Szarotka Rogóżno

 

Życzymy naszym zawodnikom podobnych wyników w trzech  ostatnich meczach ligowych rundy zasadniczej.

Women's shoes - adidas hermosa mesh backpack purple and blue color , GiftofvisionShops - Fitness - adidas nite jogger kids - Sports shoes | Nike NBA Los Angeles Lakers Courtside City Edition Men's Jacket Black CN1440 - 010 - aston martin nike zoom kobe 5 shoes black and pink