opp.png

Rewelacyjna dyspozycja naszych zawodników w meczu z KS I Głobikowa!

W kolejnym meczu ligowym nasi tenisiści stołowi rozgromili w swojej sali w dn. 18 listopada b.r. zespół z Głobikowej w stosunku 10:2! Tym razem wszyscy nasi zawodnicy spisali się „na medal”. Ale na szczególne słowa uznania zasłużył zwłaszcza nasz najmłodszy zawodnik Michał Świder, który w tym meczu zaliczył prawdziwe „wejście smoka”, gdyż zmieniając Karola Barańskiego wygrał obydwa swoje pojedynki nie dając szans dwóm najlepszym zawodnikom gościi zajmującym czołowe miejsca w rankingu indywidualnym w aktualnych rozgrywkach IV ligi rzeszowskiej (Michał Andreasik, Tomasz Niemiec). Wysokie zwycięstwo TG „Sokół” Dynów pozwoliło naszej drużynie awansować na II miejsce w ligowej tabeli.

W meczu TG „Sokół” Dynów z KS I Głobikowa punkty dla naszej drużyny zdobyli:

Damian Wojdyła – 3.5 (3 zwycięstwa indywidualnie i zwyc. w grze deblowej)

Zbigniew Jarema – 2.5 (2 zwycięstwa indywidualnie i zwyc. w grze deblowej)

Michał Świder – 2.0 (2 zwycięstwa indywidualnie)

Adam Sawczak – 1.5 (1 zwycięstwa indywidualnie i zwyc. w grze deblowej)

Karol Barański – 0.5 (zwyc. w grze deblowej)

 

                                                                                                                                          Adam Świder

Szczegóły meczu: TG Sokół Dynów 10:2 KS I Głobikowa